Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hysterie kolem zmizelé dívky vrcholí. Míšu Muzikářovou (12) prý viděli už i v Praze

Je podobná Míše, ale má jinou bundu.
Zdroj: archiv, PČR
+ Dalších 12 fotografií
Hysterie kolem zmizelé dvanáctileté dívky z Ústí nad Labem vrcholí. Dívku prý viděli už i v Praze. Jenže skutečná Michaela Patricie Muzikářová je stále k nenalezení.

Několik lidí k nám do redakce poslalo snímek z pražské MHD s tím, že vyfotili Míšu Muzikářovou. Dívka na fotce je Míše trochu podobná, ale ve skutečnosti má jinak barevnou bundu.

Tato hysterie ukazuje, že mnoho lidí už pohřešovanou dvanáctiletou dívku vidí úplně všude. Otázkou je, zda skutečná Míša Muzikářová ještě žije. Kriminalisté už dost jasně naznačili, že se obávají nejhoršího.

Kriminalisté zatím nemají žádnou stopu. Kromě toho, že policejní pes dovezený z Německa našel její pachovou stopu na cestě mezi domovem a školou. Což je logické, protože dívka tudy chodila každý den. Kriminalisté pracují s verzí, že dívku mohl před domem někdo naložit do auta a někam odvézt.

„Nalezení dalších stop bude už spíše náhoda. Pátrání je velice složitá záležitost. Nyní se však stále může objevit člověk, který pomůže případ někam posunout. Tedy svědek. Možná si někdo na něco vzpomene,“ uvedl pro web TN.cz bývalý šéf pražské mordparty Jiří Markovič. Podle něj je policie v koncích a případ dál posune jen nečekaná událost.

Související články

Další články