Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Hysterický pláč Justina Biebera kvůli psychicky nemocné Seleně! Hailey toho má plné zuby

Zdroj: twitter
+ Dalších 93 fotografií
Že by rychlý konec manželství mezi Justinem Bieberem (24) a jeho manželkou Hailey Baldwin (21)? Poté, co Selenu během dvou týdnů hospitalizovali dvakrát, se Justin hroutí a bez své expartnerky to jednoduše nedává! Selena zůstává v blázinci a zdá se, že ji Justin bude následovat. Hailey zuří, proč?

Z více zdrojů byla potvrzena informace, že zpěvačka Selena Gomez je opět na pokraji sil. Je vystresovaná, vyděšená, s alarmujícím nízkým počtem bílých krvinek po transplantaci ledviny. Zpěvačka byla hospitalizovaná už minulý týden a poté, co se k nízkému počtu bílých krvinek přidaly psychické problémy, byla převezena do psychiatrické léčebny, kde zřejmě nějaký ten čas pobude.

Zpráva o jejím špatném zdravotním a psychickém stavu nečekaně zasáhla její životní lásku, expartnera Justina Biebera. Zpěvák se již poněkolikáté se Selenou rozešel a v průběhu pár měsíců se oženil s Hailey Baldwin. Zdá se, že právě svatba Justina dostala Selenu na pokraj sil.

Teď se ale karta obrátila, a i když si to Justin nechtěl dlouhou dobu přiznat, neumí žít bez Seleny a ona bez něj. Zdá se, že se Justin cítí být odpovědný za stav své expartnerky a samotného ho to položilo. Už několik dnů chodí jako bez duše! Jeho manželka Hailey se na trosku Justina už nemůže dívat!

Zdá se, že Hailey Baldwin krátce po svatbě s Justinem Bieberem pochybuje, že to byl správný krok! Vidí totiž, že i když se Justin se Selenou dávno rozešel, oba dva bez sebe neumí žít. Milují jeden druhého a trápí se, když má problémy ten druhý. Jediné pozitivum pro ni je, že nemá s Justinem předmanželskou smlouvu.

Justin se posledně rozbrečel za volantem svého luxusního vozu a celá situace je opravdu vyhrocená. Táhne ho to k bývalé, ale po boku má svoji manželku. Fanoušci mají strach, že tímhle tempem skončí Justin na psychiatrii také!

Mohlo by vás zajímat

Další články