Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Hysterickou Irinu nechal doma a vyrazil ven s kolegyní Lady Gaga! Rozjíždí snad Bradley Cooper novou romanci?

Hysterickou Irinu nechal doma a vyrazil ven s kolegyní Lady Gaga! Rozjíždí snad Bradley Cooper novou romanci?
Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
Bradleymu a Irině se nedávno narodilo miminko a zatímco náladová modelka se od té doby na veřejnosti moc neobjevuje, Bradley se doma rozhodně neschovává. Navíc ani neskrývá, s kým se stýká. V LA si vyrazil na večeři s maminkou a svou hereckou kolegyní Lady Gaga. S tou má navíc nejen velmi dobrý vztah, ale také líbací scénu v připravovaném filmu A Star Is Born.

Film je remakem filmu s Barbrou Streisand z roku 1976 a Cooper s Gagou v něm hrají milence. Žhavá líbačka, která se jim při natáčení opravdu velmi povedla se potom stala žhavým tématem Těmhle dvěma to klape totiž nejen na plátně, ale i mimo něj. Podle všeho si tihle dva dost sedli i v soukromí a občas spolu zajdou ven. Stejně tomu bylo i o víkendu, kdy Cooper vyrazil ven s maminkou, Lady Gaga a jejím otcem.

Přestože má doma Bradley jednu z nejkrásnějších modelek světa, bývalku Ronalda Irinu Shayk, nevypadá to, že by byl štěstím bez sebe. Irina je totiž zlověstný uzlíček nálad a těhotenství jí nijak nepřidalo. Již před porodem se hovořilo o krachu jejich vztahu a po něm všichni netrpělivě čekají, co bude následovat. Nedávno se sice vydali na společnou rodinnou procházku, ale jako šťastná rodinka tedy nepůsobili. Zvládne ještě Bradley výbušnou Irinu nebo už na to jednoduše definitivně kašle?

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy