Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Hysterické slepice křičí do světa moudra o svých špecích: Raději mlčte a někam zalezte!

Takto nyní vypadá ideál krásy?
Zdroj: archiv / profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
KOMENTÁŘ: Ideál ženské krásy je něco, co se postupem času mění a bohužel v současné době není vůbec o co stát. Zatímco jsme ještě nedávno mohli obdivovat půvabné ženy na přehlídkových molech, nad jejichž křivkami jsme slintali, tak nejenom že nyní se nám snaží obzvlášť nešťastné ženy vštěpit za ideál krásy obtloustlé sudy bez soudnosti, které za sebou vláčí celulitidu jako svatební závoj, ale také se snaží docílit toho, aby byla na všemožných soutěžích krásy zakázána promenáda v plavkách. A je toho mnohem více, tak se pojďme podívat na největší nesmysly, které si můžete přečíst na sociálních sítích u různých žen.

V poslední době se všemožně na sociálních sítích vynořily podivné ženštiny, které se rozhodly, že budou dělat osvětu na téma ideál ženské krásy Nejdříve by bylo vhodné říct, že je naprosto normální, když má žena pár kilo navíc a umí je nosit. To znamená, že pokud má někdo větší boky nebo široká stehna, tak se nebude rvát do upnutých koktejlových šatiček, jaké nosí třeba Jasmina Alagič

Typickým příkladem je Ewa Farna (24), která je bez debaty výborná zpěvačka a hodná holka, ale faktem zkrátka je, že je tlustá. To ale není v žádném případě problém. Ewa se nesnaží dostat na titulky časopisů coby nahá krasotinka, kterou poté vyretušují. Pokud se Ewa cítí se svou nadváhou nadmíru spokojená a šťastná, tak ji nedonutí nic a nikdo k tomu, aby zhubla. Což je samozřejmě správně.

Druhou věcí ale je, že Ewa má buďto stylistu, kterého vyhrabala někde v Ostravě na plese horníků, nebo zkrátka žádného nemá. Byly doby, kdy si všichni mysleli, že se zbláznila, když se snažila své korpulentní tělo narvat do šatů, které rozhodně nelichotily její postavě. V současné době si nejspíše konečně dala říct a při každém dalším vystoupení musíme uznat, že je to lepší a lepší.

A o to přesně jde. Je úplně jedno, když má žena špíčky na břichu, celulitidu nebo větší stehna. Důležité je, aby je uměla nosit a měla soudnost. Problémem dnešní doby je, že hysterické ženské, které se nedokážou vyrovnat se svými špeky, natož aby šly do fitka, tak se snaží urputně prosadit trend, že mít špeky až na čele, celulitidu na uchu a paže jako raketoplán je úplně v pořádku.

Takové nesmyslné výkřiky nešťastných žen mají poté za následek, že nejméně půl roku budeme vídat na titulních stránkách časopisů nahou Moniku Štikovou, která po vzoru právě těchto dam usoudila, že i přesto, že v šestačtyřiceti vypadáte jako velryba v říji, tak máte právo být na titulní stránce, protože to je jasný důkaz odvahy a ukázky ostatním ženám, že se nemají bát odhalit své tělo v jakémkoliv stavu a věku.

Ne, nikdo se nechce dívat na Moniku Štikovou (45), která leží na zemi nahá a rozplácnutá jako tuleň a v hlavě jí běží, že je druhá Cindy Crawford Nechceme se koukat na tlusté holky chodící po mole, při jejichž každém kroku se třepou děti strachy na opačné straně zeměkoule a ledové kry se lámou na malé kousíčky.

Ukazovat světu svá vyžraná těla obehnaná směsí celulitidy a špeku není sexy. Stejně jako není sexy upozorňovat, že mám třicet kilo navíc a nebojím se to ukázat. Tenhle trend je naprosto zvrácený a ukážeme si to na jednom z dalších nesmyslných statusů.

A pak je tu status spisovatelky Ivy Lecké. Ta zveřejnila dlouhý proslov o tom, že má ráda své tělo. A že kdo jí říká, že je tlustá, ať se jde bodnout. Můžete se na něj podívat ZDE A my si ho trochu nyní rozebereme.

 • Sousedka mi řekla, že jsem tlustá, a já teď budu hysterčit na Facebooku
 • "Sousedka mi řekla, že jsem tlustá. A nejen mně. Za tlusťochy označila všechny, co seděli u stolu (sousedi) včetně mého dítěte a muže. Když jsem na ni nevěřícně koukala, dodala, že je to tím, že moc jíme. Sousedka je Afričanka a váží asi čtyřicet kilo." Ono se prostě někdy stává, že narazíte na naprostého imbecila, který označí za tlustého jedince i někoho, kdo váží čtyřicet kilo i s postelí. Takoví lidé jsou a budou.

  A nezmění to žádný hysterický status, ve kterém autorka dále píše, že se nestydí za svoji postavu a je na své tělo pyšná. To samozřejmě být může, ale pokud není schopna překousnout stupidní názor nějakého blbce, tak netuším, jak v tomto světě může vůbec existovat.

  • Jen chudáci hodnotí druhé a módní expertky si nevidí do pusy
  • "Třeba módní redaktorky nebo redaktorky obecně. Zkoumají celulitidu a špeky známých tváří, hodnotí jejich šatník a přitom když se na ně člověk podívá, získá tolik sebevědomí, že by občas neuškodilo, kdyby psaly víc o sobě." Milá zlatá, pokud je někdo veřejně známou osobou a chodí na různé společenské akce, kde se nechává několikrát dobrovolně vyfotit, tak holt musí počítat s tím, že ho budou hodnotit právě zmíněné módní redaktorky.

   A budou řešit jejich strie, celulitidu, velké zadky nebo stehna. S tím se ti lidé, kteří mají status celebrity, musí smířit. Módní redaktorky jsou patrně módními redaktorkami od toho, aby hodnotily známé obličeje, proto je nesmysl, aby posuzovaly samy sebe.

   • Ani celebrity nejsou dokonalé
   • "A abyste si zvedly náladu, milé ženy, přidávám pár luxusních fotek slavných žen, jak vypadají v reálu. Konec mindráků." Tak tenhle argument je překvapení celého dnešního dne. Všichni byli totiž doposud přesvědčeni o tom, že nejenom světové celebrity nejsou vlastně ani lidé, ale nebeští tvorové, kterým se stáří, vrásky, špeky a celulitida vyhýbají obloukem. A díky téhle paní, která napsala takovou slátaninu, už víme, že to tak není. Tak to pěkně děkujeme.

    Závěrem je tedy nutné říct, tak my ženy, nebuďme krávy!

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy