Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hysterické české matky vyděsil dětský klip: Co si o tom myslíte vy?

Dětský kanál ČT Déčko má malér. V pondělí ráno odvysílali klip Dáma na kolejích kapely Traband tak, jak ho v rámci cyklu Děti kreslí písničky samy děti namalovaly. A od té chvíle je oheň na střeše, některé matky se totiž domnívají, že to jejich ratolestem způsobilo duševní újmu.

Dejme tomu, že je to trochu kontroverzní záležitost, problém podle rodičů tkví v tom, že je v klipu znázorněna svázaná žena na kolejích, na kterou se řítí vlak. Ostatně už u původního klipu Dáma na kolejích skupina Traband uvádí, že video není vhodné pro děti do 12 let.

Děti potom namalovaný klip logicky opatřily podobně děsivými vizemi zoufalé svázané ženy na kolejích a některé matky morbidní video pobouřilo. Dokonce se obrátily na ČT, aby jim laskavě situaci objasnila. A televize se vyjádřila v tom smyslu, že je to veselá píseň obdařená velkou dávkou nadsázky a tak se to má brát.

To společnost rozdělilo na dva tábory a matky se na internetu hádají, jestli je klip s takovými obrázky škodlivý nebo ne. Co myslíte vy?

„Leží dáma na kolejích svázaná a spoutaná. Nemůže pohnout ani rukama ani nohama. Zoufalá, do oblak upírá svůj zrak. Času je málo a v dáli houká vlak,“ zpívá se v písni.

Související články

Další články