Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Hysterická Veronika začala podvádět první: Svedla faráře, pak milionáře a teď fňuká!

+ Dalších 45 fotografií
ULICE
Milostný trojúhelník, ve kterém hraje hlavní roli Veronika Maléřová coby podváděná manželka, Martin Maléř jako velký nadsamec, kterému žádná neunikne, a číšnice Šárka. Spousta lidí se na sociálních sítích zastává Veroniky, ale jsou tu i tací, kteří mají medvědí paměť a moc dobře si pamatují, jak Veronika svedla faráře a flirtovala s milionářem Binarem.

Ulici to v současné době pořádně vře. Už nebylo na co čekat a dusno by se mezi Martinem Maléřem a Veronikou Maléřovou dalo krájet. Možná i proto se Martin nakonec rozhodl, že Veronice všechno řekne.

Posadil se mužně a zároveň zničeně ke stolu v kuchyni a smutným hlasem své ženě oznámil, že je zamilovaný a je to velmi vážné. Trojice hlavních aktérů by celou situaci vyřešila možná i relativně v klidu. To by jim však za zadkem nesměla stát otravná Marcelka, která má vždy ke všemu co říct a nevěře obzvláště.

Aby toho nebylo málo, tak se do šíleného trojúhelníku pustili i diváci. Jedni kompletně odepsali Martina s tím, že vyměnil krásnou manželku a děti za nějakou rajdu z hospody. Pravda je trochu ale někde jinde.

Martin byl až do této chvíle věrný muž a zodpovědný otec dvou dětí. To samotná ukřivděná Veronika má pořádný vroubek. Stačí si vzpomenout, jak oblbovala chudáka faráře, který se pokaždé, když se Veronika objevila ve dveřích fary, roztřásl jako malé dítě.

Došlo to až tak daleko, že se Veronika s farářem dokonce líbala a pořádně to mezi nimi jiskřilo. Je pravda, že Veronika hodila zpátečku, ale to nemění nic na tom, že první byla nevěrná ona. V posledních týdnech navíc flirtovala s milionářem Binarem, který by jí snesl modré z nebe.

Takže i když se diváci snaží bránit podváděnou Veroniku zuby nehty, tak ona by si měla vzpomenout, že nejenom Martin je neposedný divočák, ale i ona.

Mohlo by vás zajímat

Další články