Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Hysterická smrtka Angelina Jolie vzteky bez sebe: Už je jasné, proč je tak vyhublá!

Angelina Jolie zuří!
+ Dalších 67 fotografií
Angelina Jolie (42) v poslední době nevypadá vůbec dobře. Na veřejnosti se ukazuje jen zřídka a většinou děsí své okolí. Je totiž čím dál tím hubenější a vypadá dost nezdravě. Fanoušci mají o svoji oblíbenou herečku strach. Jenomže Angelina to nemá jednoduché. Kvůli probíhajícímu rozvodu má spoustu starostí.

Byly doby, kdy Angelina Jolie vypadala perfektně a zbožňovali ji muži po celém světě. Bohužel rozvod s hollywoodským hercem Bradem Pittem ji dost poznamenal. Herečka v poslední době nevypadá vůbec zdravě.

Na veřejnosti se ukazuje jen málo a když už, lidé většinou nechápavě kroutí hlavou nad její vizáží. Je stále hubenější a fanoušci se už děsí. Za vším stojí právě probíhající rozvodové řízení. Zahraniční média informují o tom, že kvůli rozvodu nemohla s dětmi vycestovat ze země.

Angelina chtěla totiž vzít své děti na natáčení pokračování snímku Maleficent v Londýně. Podle deníku The Sun by se měl pár konečně dohodnout na všech podmínkách rozvodu. Tak nezbývá nic jiného, než doufat, že rozvod proběhne brzy a Angelina se dá zase do pořádku.

Mohlo by vás zajímat

Další články