Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Pavlína se dostane až do finále? Tajný zdroj prozradil, jak celá soutěž dopadne

Pavlína se dostane až do finále? Tajný zdroj prozradil, jak celá soutěž dopadne
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 9 fotografií
MasterChef 2020
Pavlínka Lubojatzky (25) je momentálně nejsledovanější tváří v kulinářské show MasterChef 2020. Část diváků TV Nova obdivuje její sebevědomí a snaživost. Většina diváků si ale myslí, že Pavlína by měla brzy vypadnout, protože je moc hysterická a ufňukaná. Dostane se Pavlína do finále? A koho tam vyzve?

Hysterická fňukna Pavlína Lubojatzky už několik dnů fascinuje diváky kulinářské show MasterChef Část lidí ji obdivuje za to, jak se Pavlína pere s osudem. Na škole ji prý šikanovali a pak měla velké problémy s nadváhou. Povedlo se jí zhubnout a nyní si jde tvrdě za svým snem.

Velká část diváků ale Pavlínu odsuzuje. Pavlína je prý nechutně vulgární, nebývale drzá a když se jí v kuchyni něco nedaří, tak hned spustí proud hořkých slziček. Už několikrát Pavlína balancovala na hraně vyřazení, porotci ji ale vždy zachránili. A maličká Pavlína se dál drží na výsluní.

Přišla to vyhrát

"Ona tu soutěž přišla vyhrát. Není v MasterChefovi, aby si tam dělala kamarády. Ona chce vyhrát a splnit si svůj sen. Není moc týmový hráč, ale ona je tam za sebe a vítězství podřídí všechno," uvedl pro web eXtra.cz tajný zdroj z Novy.

A tak nás logicky zajímalo, kam to Pavlína dotáhne. V diskuzích na internetu se objevily "zaručené" informace, že Pavlína celou show ovládla! Jak to tedy je? Nechceme vás ochudit o finálový zážitek, ale trochu vám napovíme.

Nejlepší ze všech žen?

Podle našich informací to Pavlína zřejmě dotáhne nejdál ze všech žen. Ale nakonec se údajně bude muset sklonit před uměním mužů. "Pavlína je pro televizní zábavu poklad. Ukazuje emoce a slzy. Během vteřiny dokáže v obličeji vykouzlit několik protichůdných grimas. To je věc, která je darem pro každou reality show. Byl by nesmysl ji teď vyhazovat, uvidíte, že dojde hodně daleko," uvedl náš tajný zdroj.

VŠE O KULINÁŘSKÉ SHOW MASTERCHEF NAJDETE ZDE.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy