Hynek Čermák se navezl do Filipa Turka: Svěrací kazajku, pálí ostře po dopravní nehodě
Herec Hynek Čermák se v posledních měsících často vyjadřuje k politické situaci v Česku. A to hlavně poté, co se premiérem stal Andrej Babiš a sestavil vládu s Motoristy sobě a SPD. Po pondělní dopravní nehodě Filipa Turka, kdy se srazil se sanitním vozem, přidal svůj názor na situaci i Čermák prostřednictvím krátkého videa na sociálních sítích.
Herec Hynek Čermák se rozhodl znovu vyjádřit ke kauze, která posledních pár dnů hýbe českým mediálním prostorem. Týká se pondělní dopravní nehody Filipa Turka, kdy se na pražské křižovatce I. P. Pavlova střetl se sanitním vozidlem, které převáželo biologický materiál.
„Budu se opakovat. Svěrací kazajku a doživotní zákaz řízení čehokoliv, než někoho zabije,“ oznámil ve videu Hynek Čermák. K videu ještě připsal: „Bezohlední Motoristé jsou hrozbou nám všem. Zbavme se jich, prosím.“
Dramatická nehoda
Dopraní nehodu Filipa Turka stále řeší policie. Poslanec jel v pondělí po poledni směrem ke křižovatce I. P. Pavlova, kde vjel do odbočovacího pruhu, aby se zřejmě vyhnul koloně. Jenže když měl zabočit, jel místo toho rovně a narazil do zadní části zdravotnického vozu, který jel rychle, aby do nemocnice dovezl biologický materiál.
Prostorný vůz Mercedes-Benz třídy G i Filip Turek vyvázli bez vážného poškození a zranění, zatímco druhé auto skončilo na střeše. Zhruba šedesátiletý řidič byl se zraněními převezen do nemocnice.
V návaznosti na dopravní nehodu vyzval premiér Andrej Babiš Turka, že pokud se potvrdí záběry, měl by rezignovat. „Policie by to měla rychle vyšetřit. Mluvil jsem s panem Macinkou a řekl jsem mu, že pokud ta situace proběhla tak, jak to z těch záběrů vypadá, měl by pan Turek převzít odpovědnost a rezignovat na pozici zmocněnce,“ uvedl podle Novinek Babiš. Turek následně prohlásil, že dává k dispozici svou funkci vládního zmocněnce pro Green Deal a klimatickou politiku.
Trnitá cesta Kristiny Kloubkové: Nesplněné sny, vztah s kolegou či život před kamerou
Související články

Hynek Čermák obvinil Andreje Babiše ze lží: Kritiky si nekompromisně namazal na chleba

Hynek Čermák tasí těžký kalibr: Macinku obvinil z výhružek žebráním i hladem

Tvrdý spor Čermáka s Motoristy. Výhružky a slova o hercově konci

Zoufalý Turek kope kolem sebe: Tvrdé výhružky Čermákovi kvůli kritice Macinky






























































