Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hynek Beran z SPD: Homosexualita mě nepohoršuje, paví péro ano

+ Další 2 fotografie
Hynek Beran je pražským volebním lídrem hnutí SPD Tomia Okamury. A stejně jako ostatní lídři promluvil v rozhovoru, který vznikl ve spolupráci s portálem g.cz. Beran mluvil nejenom o svých vizích, ale také o tom, jestli ho pohoršuje homosexualita.

V jednom z předvolebních rozhovorů Hynek Beran řekl, že je pro kultivovanější formu známého homosexuálního pochodu Prague Pride Jak to myslel?

"Já homosexuál nejsem, ale toleruji homosexualitu, mám mnoho přátel této orientace a mně to nevadí. Jsem vůči tomu velmi tolerantní. Vadí mi ale, když spousta nějakých transgenderových maškar běhá po Václavském náměstí, tak si myslím, že je to urážka slušných homosexuálů," poznamenal muž, který je odborníkem na energetiku.

Beran v rozhovoru dále řekl, že jít se svou rodinou kolem již zmíněného průvodu by se nebál. "Děti vidí na internetu ledacos," prohodil s úsměvem.

"Představte si, že byste uspořádal nějaký Family Pride a že by pražské rodiny vyrazily s kočárky a s nejrůznějšími erotickými pomůckami a v maškarách, to by také nebyla oslava té rodiny."

"Homosexualita samotná mne nepohoršuje. Spíše tam běhá nějaký chlapec a má v zadní části těla vetknuté paví pero, tak to už je na mne moc. To je za hranicí alternativní kultury," pokračoval Beran.

Poté ale přišlo na řadu vážnější téma - homosexuálové a adopce!

"Myslím si, že jsou-li děti v domovech a nemají náhradní ubytování, tak si myslím, že pokud je to spořádaný pár, tak je to pro dítě asi lepší než péče v Klokánku. Otázkou je, jak to dítě ustojí, že má dva tatínky nebo maminky. Aby se mu ostatní nesmáli," zakončil kandidát na pražského primátora rozhovor, který vznikl ve spolupráci se serverem G.cz

Související články

Další články