Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Hygienička Pavla Svrčinová a intimní hygiena: Šíří se záhadná fotka s jahodovým lubrikantem

Hygienička Pavla Svrčinová a intimní hygiena: Šíří se záhadná fotka s jahodovým lubrikantem
Zdroj: HSHMP
Skandál
Zdá se, že nová hlavní hygienička Pavla Svrčinová (57) má jeden skandál za druhým. Po internetu koluje snímek postu z jejího již smazaného facebookového profilu, který romská organizace Romea označuje za rasistický, a nyní se na sociálních sítích objevuje fotografie, jež by měla odtamtud podle spekulací pocházet také. Je na ní vidět víc, než žena pravděpodobně zamýšlela. I erotické pomůcky.

Snímek zachycuje dámu, která by měla být Pavlou Svrčinovou, jak leží na posteli ve společnosti svých dvou psů. Žena na něm má oblečený jen vršek. Jestli má na sobě kalhotky, nelze s jistotou určit. Ještě zajímavější jsou ale předměty, které se za ní nacházejí. Jeden z nich vypadá jako umělý penis určený k sexuálnímu sebeuspokojování. Další identifikují komentující jako lubrikant s jahodovou příchutí. Zároveň si většina lidí nemyslí, že jde o fotomontáž.

„Bureš (hanlivá přezdívka Andreje Babiše (66) – pozn. red.) musí mít v týmu záškodníky, kteří mu ji doporučili, to snad není jinak možné,“ píše někdo pod fotografii. „Andrej má prostě rád kluzký podřízený,“ uvádí další. „Přidáte se také do sbírky na mýdla a šampón pro tu paní? Když už chci být hygienik, tak bych podle toho měl vypadat,“ vyjadřuje se jiný z komentujících. "Ten Andrej má fakt smůlu. Na koho sáhne, ten se ihned zesměšní, ba přímo znemožní," neberou si lidé servítky.

Rasistický vtip

Zatímco není stále jisté, zda se opravdu jedná o fotografii Pavly Svrčinové, veřejnost šokuje její facebookový příspěvek z loňského října. Vtip o Lakatošovi romská organizace Romea na Twitteru označila za rasistický. „Fero Lakatoš dnes vykradl svůj vlastní byt. Fero dodržuje karanténu a pracuje z domova. Buď jako Fero,“ stojí v příspěvku. Romea to komentovala následovně: „Protiromský rasismus jako nový styl komunikace vládních opatření proti koronaviru? Nová hlavní hygienička se představuje…“

„Nevím, jak se mně to na profilu ocitlo, a proto jsem celý profil zrušila. Já opravdu Facebook nepotřebuju,“ řekla k tomu ČTK Svrčinová. „Nic takového není v mém vlastním přesvědčení a rozhodně tyto pocity žádné nemám, že bych byla rasistka,“ uvedla v pořadu České televize Události, komentáře. Odmítavě se k příspěvku na Twitteru vyjádřil i předseda KDU-ČSL Marian Jurečka (39). „Hlavní kvalifikaci do týmu ‚Nebuďte slušnej, řeknete jméno‘ paní hygienička evidentně splňuje,“ napsal.

Babiš (66) včera v ČT uvedl, že Svrčinovou považuje v oboru za jednu z nejlepších. Doufá v to, že půjde do médií a bude tváří, které lidé uvěří. „Myslím, že to není pro členy vlády, aby dělali nějaké predikce (epidemie), které se potom nenaplní. To už jsme měli několikrát,“ řekl premiér. Sedmapadesátiletá Svrčinová vede moravskoslezskou krajskou hygienickou stanici od loňského ledna. Je odbornicí v ochraně a podpoře veřejného zdraví, dlouhá léta se specializovala na hygienu výživy a bezpečnost potravin jako auditorka na celoevropské úrovni. O funkci hlavní hygieničky se před pěti lety ucházela ve výběrovém řízení, kvůli novému služebnímu zákonu jí ale nebyla jako dostatečná kvalifikace uznána předchozí práce pro Evropskou komisi.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy