Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hyeny zneužily postiženou devítiletou holčičku! Zoufalá matka prosí o pomoc!

Hyeny zneužily postiženou devítiletou holčičku! Zoufalá matka prosí o pomoc!
Zdroj: Twitter
Rozhořčená maminka volá po spravedlnosti! Fotky její dcery totiž kdosi použil ve výzvě, aby matky chodily na potrat, když dopředu vědí, že se dítě narodí s hendikepem. Teprve devítiletá Sophia bojuje s nevyléčitelným Rettovým syndromem, má i deformovaný obličej.

Jsou to hyeny, zuří Američanka Natalie Weaver. Někdo totiž po sociálních sítích šířil výzvu o potratech postižených plodů. Použil přitom fotografii její dcery, která bojuje s Rettovým syndromem.

"Je v pohodě myslet si, že život každého dítěte je cenný, ačkoliv vyjde test odebrané plodové vody negativně. Ale pokud by ten test byl negativní a matka by nešla na potrat, rodiče by pak měli za léčbu platit," stálo ve výzvě, která kolovala na Twitteru.

Rozhořčená matka devítileté Sophie prosila lidi o pomoc. Ti se semkli a kontroverzní příspěvek hromadně nahlašovali. Twitter už ho stáhl a Natalii se omluvil.

"Ty mé dceři neplatíš vůbec nic. Má zdravotní pojištění a já platím daně," poslala Natalie záhadného autora výzvy slušně do patřičných míst.

Rettův syndrom je nevyléčitelné onemocnění mozku, které postihuje pouze dívky. Obvykle se rozvine ve věku od jednoho do dvou let.

Související články

Další články