Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hyenismus! Ondřej Gregor ostře ohodnotil vztah své mámy a mladého kolouška

Ondra si není jistý, zda jeho maminka dělá dobře.
Zdroj: profimedia.cz, Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Ondřej Brzobohatý (dnes používá jméno Gregor) není příliš nadšený z toho, že jeho matka Hana Gregorová (64) miluje o 32 let mladšího zajíčka Ondru Koptíka. Nyní řekl něco, z čeho Koptík radostí skákat nebude.

I stárnoucí žena má právo na lásku. A pokud je její vyvolený štramák o několik desítek let mladší, tím lépe. Alespoň stejně staré kámošky budou závidět.

Ondra Gregor si uvědomuje, že jeho maminka našla štěstí a je zamilovaná. Vůbec se mu ale nelíbí, že Koptík romantický vztah medializoval. Ondra Gregor se tak obává, zda se Koptík nechce po boku Gregorové jen zviditelnit.

„Byl to velmi naivní přístup, kterým především ublížil mé mámě. A on to podle mě moc dobře ví a moje máma to moc dobře ví,“ uvedl Ondra Gregor v rozhovoru pro Frekvenci 1 s tím, že mu vadí, že Koptík vztah medializuje. Ondřej Gregor dokonce v této souvislosti mluvil o hyenismu redaktorů, kteří o vztahu jeho matky píší.

Jenže Ondra moc dobře ví, že kdyby Hana Gregorová o tuhle mediální kampaň nestála, tak si novináře k tělu rozhodně nepustí. Ondra Gregor cítí, že jeho matka a její mladý koloušek šli bulváru hodně naproti a chtěli svůj příběh dostat do novin. Koptíka a Hany Gregorové bylo najednou tolik, že rodina doporučila, aby zamilovaný pár své mediální aktivity začal krotit.

Související články

Další články