Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Hyenismus matky! Do bytu si nasadila veš stíhanou za sexuální trestnou činnost! Tak zní drsná kritika Míšiny mámy! Kdo ji pronesl?

+ Dalších 31 fotografií
Prominentní advokátka Klára Long Slámová se vyjádřila na svém Facebooku k případu zmizelé Michaely Muzikářové a rozhodně si nebere servítky. Konečně se tedy objevil někdo, kdo je v oboru znalý a nazývá věci pravými jmény.

Klára Long Slámová je osobnost v advokátním světě! Možná si na ni vzpomínáte z případů Kajínka nebo Kramného. K případu zmizelé Michaely tedy určitě má co říci, neboť má s kriminalistikou bohaté zkušenosti.

"Nebudu chodit kolem horké kaše a bát se snad použít slova. A ta budou tvrdá. Sdílím prozatím nejkonkrétnější článek, co se informací o Míše týče. Ukazuje zároveň na neschopnost příslušných policistů a státních zástupců, kteří zapříčinili, že pravděpodobný pachatel unikne trestu. Také ukazuje hyenismus matky, která si do bytu nasadí veš stíhanou za sexuální trestnou činnost, namířenou proti jiné dívce, dokonce kamarádce Míši, a nekouká napravo, nalevo, ačkoliv signály, který od Míši šly, byly jednoznačné. Víc netřeba psát, vše je jasné, logické. Bohužel," vyjádřila se ve svém statusu Slámová.

V prosinci loňského roku se Ústecký kraj potýkal s obviněním ze sexuálního obtěžování malé dívky. Ten však nevytvořil velký rozruch. Až do teď. Nejednalo se totiž o nikoho jiného než o známého Otakara S. Přítele matky zmizelé Michaely. Ten měl podle všeho naložit třináctiletou dívku do auta a vozit ji po okolí Posilněn alkoholem ji měl osahávat a poté jí nabízet peníze za to, aby s ním měla pohlavní styk. To dívka odmítla. Jednalo se navíc o Michaelinu kamarádku, která si s Otakarem psala na Facebooku. Ten se vydával za čtrnáctiletého chlapce.

Samotná Michaela byla kvůli obtěžování své kamarádky na policejním výslechu Uvedla však, že s přítelem své matky žádný problém tohoto typu neměla. Bohužel mohla i lhát, čemuž nasvědčuje vzorek DNA, který byl údajně nalezen v Míšině dětském pokoji. Jedná se o mužské sperma, a to tam opravdu nemělo co dělat. Informace přinesly Lidové noviny.

Po zmizelé Michaele policie stále marně pátrá, zatím se v případu neobjevily nové stopy, kde by se Míša mohla nacházet.

Související články

Další články