Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Hyena roku: Ujetá matka lila do syna (3) alkohol a dávala mu kouřit jointa

Ano, i tahle žena si říká matka.
Máme tady hlavní kandidátku na kr*vu roku, nebo jak jinak nazývat ženu, která vystavuje fotky svého tříletého syna na sociální síti, na kterých je jasně vidět, že chlapce nalévá alkoholem a nechává ho kouřit?

Uznávám, že každému nebylo shůry dáno, chodí mezi námi jedinci chytřejší a hloupější, ale když potom slyšíte o ženě, která si říká matka a nemá základní mateřské city, říkáte si bože, do čeho jsi to duši dal.

Mladá žena z Argentiny dala 15. června na Facebook fotky, u kterých byl popisek: „Moje roztomilé dítě, jsi zhulené, díky své matce,“ vše doplněno o smajlíky a srdíčka.

Obsah alba by šokoval i hodně otrlé uživatele sociálních sítí. Chlapec na nich má v puse jointa a matka mu připaluje, aby si mohl potáhnout! To ale není všechno. Na jednom ze snímků mu dokonce lije do pusy z lahve alkohol a podle všeho se mělo jednat o jablečné víno.

Reakce lidí na sebe nenechaly dlouho čekat a nenávistné komentáře a dotazy na její mentální zdraví se začaly hrnout z celého světa, protože tisíce lidí začaly fotografie okamžitě sdílet! Krkavčí matka se sice po několika hodinách probrala a fotky smazala, to už bylo ale pozdě, rozšířily se všude.

Identita „matky“ zůstává v současné chvíli neznámá, celý případ vyšetřuje místní policie, která má fotografie k dispozici.

Co by si podle vás zasloužila taková vypečená matka? Může vůbec ještě někdy napravit škody, které na chlapci během prvních let napáchala?

Mohlo by vás zajímat

Další články