Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Hvězdy zářily na červeném koberci: 20 nejlepších fotek ze zahájení festivalu v Karlových Varech

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 17 fotografií
galerie
V pátek odpoledne započal 54. ročník filmového festivalu v Karlových Varech, a to již tradiční promenádou po červeném koberci. Jako první host přijela Livia Klausová (75), kterou následoval nespočet slavných českých i zahraničních tváří. Podívejte se na jejich nejlepší snímky z červeného koberce.

Červený koberec je pro slavné tváře první příležitostí k tomu, aby svým vzhledem a energií, kterou vyzařují, okouzlily přítomné davy. Pánové přichází vždy oděni do skvěle padnoucích obleků a dámy volí perfektní róby. Tak velká událost, jakou je festival v Karlových Varech, se v Česku odehrává jen jednou do roka.

Nepochybně nejvřelejšího uvítání se na červeném koberci dočkala letošní hlavní hvězda Karlových Varů Julianne Moore Oscarová herečka fanoušky potěšila nejen krásnými šaty, ale i neutuchajícím úsměvem. Potlesk sklidili i manželé Bartoškovi, kteří každoročně platí za nejelegantnější pár celé události.

S neskutečně dobrou náladou přijel i herec Martin Dejdar, který se usmíval na všechny strany. Jiřina Bohdalová, které jízda v rozpáleném autě zřejmě moc nevyhovovala, ihned po vystoupení z vozu začala šířit dobrou náladu mezi všechny přítomné. Stejně tak i Miroslav Donutil, který fanouškům zběsile mával. Podívejte se do galerie na ty nejlepší fotky českých i zahraničních celebrit, které se prošly po karlovarském červeném koberci.

Související články

Další články