Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Hvězdy z princezny Fantaghirò po 31 letech: Z Romualda je fešák, Černá královna propadla plastikám

Princezna Fantaghirò: Z Romualda je fešák, Černá královna propadla plastikám
Zdroj: profimedia, Reteitalia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
proměna

Krásná a statečná princezna Fantaghirò získala sympatie mnoha dětských diváků. Je neuvěřitelné, že od premiéry italské fantasy filmové série, ve které si zahráli i čeští herci, uteklo již 31 let. Podívejme se, jak se zub času podepsal na princezně, charismatickém Romualdovi či Černé královně. Právě ta byla jednu dobu i ženou slavného Sylvestra Stalloneho, jak uvádí web amomama.

Odvážná a nespoutaná Fantaghirò se již před 31 lety postavila proti zlu. Herečka italsko-francouzského původu Alessandra Martines (59), která princeznu ztvárnila, vypadá stále skvěle. Takhle dáma rozhodně stárne s grácií.

Svou kariéru začala brunetka jako tanečnice, vystupovala ve Švýcarsku, USA, Itálii i Francii. A právě tam poznala i svého budoucího manžela, filmového režiséra Clauda Leloucha, se kterým má dceru Stellu. Manželství s o 26 let starším mužem se však v roce 2009 rozpadlo.

Alessandra následně řekla své "ano" o dvacet let mladšímu Cyrilu Descoursovi. Ani tenhle vztah jí ale nevydržel. Kvůli synovi Hugovi, který se filmové princezně narodil před deseti lety, však zůstali s Cyrilem přáteli, jak píše Vanity Fair.

Romualdo je krasavec

Filmovou láskou princezny Fantaghirò byl fešný Romualdo. Toho ztvárnil italský herec z kultovního snímku Jméno růže Kim Rossi Stuart, který nedávno oslavil své 53. narozeniny.

Ale pozor, dámy, tenhle krasavec je již zadaný. V roce 2019 se oženil s herečkou Ilariou Spada, se kterou má tři děti - jsou to Ettore (11), Ian (3) a sedmiměsíční miminko. "Snažím se ve výchově dělat co nejméně chyb," řekl v rozhovoru pro Vanity Fair letos v říjnu muž, který také zraje jako víno.

Černá královna

Čarodějnici si ve filmové sérii zahrála dánská herečka Brigitte Nielsen (59). Říká vám to jméno něco? Ano, Brigitte si zahrála si Rudou Sonju po boku Arnolda Schwarzeneggera a partnerku ruského boxera Draca v sérii Rocky, ve které hrál i její dnes již bývalý manžel Sylvester Stallone.

Tehdy 22letá herečka a 39letý herec se vzali v prosinci 1985. Svatba se konala v Beverly Hills v domě producenta a přítele Stalloneho Irwina Winklera, jak píše web amomama. Po pouhých 19 měsících však manželé požádali o rozvod. O několik let později se Brigitte provdala za barmana Mattia Dessiho.

Herečka je hrdou maminkou pěti dětí a nejmladší dceru Fridu porodila dokonce až ve svých 54 letech. Bohužel Brigitte nestárne stejně jako princezna Fantaghirò a dává přednost plastikám. Nechala si vylepšit prsa, udělat facelift, oční lifting, liposukci... Chce totiž vypadat jako panenka, jak uvádí web dailyrecord.

Související články

Další články