Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Hvězdy ve Varech: Verešové se do očí nikdo nedíval, stylová Bagárová a další krásky

Módní přehlídka Zuzany Lešák Černé.
Zdroj: Herminapress / koláž eXtra.cz
+ Dalších 17 fotografií
galerie

Filmový festival v Karlových Varech s sebou přináší nejen filmy, ale také velmi navštěvované večírky nebo módní přehlídky. Právě přehlídku od návrhářky Zuzany Lešák Černé si nechal ujít málokdo. Andrea Verešová odhalila dekolt i štíhlé nohy, Monika Bagárová přišla s Ruminkou a velmi to slušelo i manželům Limberským.

56. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech probíhá už několikátý den za účasti mnoha známých osobností. Zejména pak na módní přehlídce Zuzany Lešák Černé se to celebritami a krásou jen hemžilo.

Na přehlídkovém molu zazářila Andrea Verešová, která předvedla několik šatů a odhalila nejen dekolt, ale i smyslnou nožku. Zdá se, že Zuzana už zkrátka zná Andreiny přednosti.

Několik osobností dorazilo i v páru. Velmi to slušelo fotbalistovi Davidu Limberskému a jeho manželce Lence, která oblékla hravé šaty s flitry.

Po rozchodu a opětovném návratu dorazili do Varů i Nela Slováková s přítelem Lukášem Kozákem, kteří rozdávali úsměvy na všechny strany.

Další hvězdou módní přehlídky byla i zpěvačka Monika Bagárová, která se do Karlových Varů vydala s celou rodinou. Rozkošná dcera Ruminka se v jeden moment dokonce chopila mikrofonu, až to Moniku dojalo. Krásnou vzpomínku zaznamenala na svůj Instagram.

V galerii se podívejte, kdo všechno si nenechal módní událost ujít.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy