Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Issová ukázala rodinku a Čvančarová odhodila objemné šaty. Hvězdy ve Varech sází na pohodlí

Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
KVIFF

55. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech se přehoupl do druhé poloviny a pomalu se blíží ke konci. České herečky ve Varech sází především na pohodlnost. Důkazem je toho Martha Issová (40), která se ukázala se spokojenou rodinkou, a herečka Jitka Čvančarová (43), která odhodila objemné šaty a dala přednost ležérnímu černému outfitu. 

Největších rozruch na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech vyvolaly jednoznačně šaty herečky Jitky Čvančarové, které vynesla na červený koberec při zahájení.

Od té doby se na sociálních sítích prakticky nic jiného neřeší, než zda byla herečka v šatech okouzlující, nebo to naopak vůbec nevychytala.

Lidé se sice nemohou shodnout, ale Jitce se opět podařilo dostat se do centra dění a svým extravagantním outfitem na sebe strhla veškerou pozornost.

"Kdyby nebyla žádná odezva, tak mám pocit, že jsem mrtvý, a to je horší pocit. V Česku jsem žil dva roky a vím zhruba, jaká nátura tam vládne. Ale i s tím se člověk umí vypořádat," řekl eXtra.cz slovenský návrhář a autor šatů pro Čvančarovou Boris Hanečka.

Oblíbená herečka ve Varech zůstává i nadále, ale už sází na pohodlnost. Nádherné, objemné, modré šaty vyměnila za ležérní a jednoduchý černý outfit, ve kterém jí to také velmi seklo.

Podobně je na tom i herečka Martha Issová, která si zahrála ve filmu Zátopek Danu Zátopkovou. Na červeném koberci se ukázala po boku manžela Davida Ondříčka a pochlubila se i krásnou dcerou Františkou, která je celá maminka.

Více o Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary 2021 ➔

Související články

Další články