Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Hvězdy Ulice se nemají vůbec špatně! Podívejte se, jaké mají platy a kdo z nich se má nejlépe?

Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
Hvězdy seriálu Ulice se vůbec nemají špatně. O tom, že seriáloví herci se mají lépe než většina lidí s běžným zaměstnáním, je známo. Mají se mnohdy i lépe než herci, kteří hrají pouze ve filmech. Legendární Ulice má stále velkou spoustu diváků, a tak je to pro herce takový zlatý důl. Máme pro vás loňský přehled honorářů největších stálic ze seriálu. Ovšem pokud nedosahujete ani na průměrnou měsíční mzdu, tak se do něj raději nedívejte.

Rudolf Hrušínský

Vlasta Pešek je největší stálice v Ulici! Jeho představitel Rudolf Hrušínský je díky své postavě docela v pohodě. Jenom Ulice mu totiž měsíčně hodí zhruba 104 000. Účtuje si totiž 13 000 za jeden natáčecí den a těch má v měsíci asi osm. No, to by se makalo hned jinak, co říkáte?

Hana Maciuchová

Se seriálem si sice dala pauzu, ale její honorář i tak stojí za zmínku. Madam Hejlová je na tom stejně. Asi aby se nám tato velká herecká jména nehádala. 104 000 za osm natáčecích dnů je fajn. Hana stejně jako Rudolf Hrušínský jsou ovšem herecké legendy, které si svůj honorář opravdu zaslouží.

Matyáš Valenta

Franta je sice ještě celkem pískle, ale Ulice mu vydělá více než kdejakému Čechovi. Sice dostane jenom bůra za natáčecí den a točí asi 11 dní v měsíci, ale i tak je to celkem slušná cifra na dvacetiletého cápka. Vlastně by ani nemusel dělat nic jiného.

Anna Marie Valentová

Malá Ema, která už mimochodem není vůbec malá, může mít Ulici jako fajn brigádu ke škole. Za 4000 za natáčecí den je to už docela slušná brigáda. Natáčí asi pouze deset dnů, takže uznejte, že je to hodně dobrá brigáda. Více si při studiích vyděláte už snad jen dealováním drog. Ostatně sourozenci Valentovi už do rodinného rozpočtu přinesli asi celkem balík.

Související články

Další články