Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hvězdy Ulice řádily na fesťáku Colours of Ostrava: Anetu nezastavil ani obří pupek

Zdroj: instagram
+ Dalších 24 fotografií
Období letních festivalů je v plném proudu, a to nezastavilo ani hvězdu seriálu Ulice Anetu Krejčíkovou a Patricii Solaříkovou. I přesto, že je Aneta již v 8. měsíci těhotenství, neodepře si ani pořádnou legraci a party. Společně se svými hereckými kolegyněmi a kamarádkami se vydala na Colours of Ostrava, kde to pořádně rozjela i s obřím pupkem...

Herečka, kterou proslavil nekonečný seriál Ulice, si vyrazila s kamarádkou Patricií Solaříkovou na letní festival, který si nemohla nechat ujít. Herečka je velmi živá i s velkým bříškem, které jí během těhotenství narostlo a evidentně jí nijak nepřekáží.

Půvabná herečka si tak neodpustí zábavu a hudební kapely ani ve svém novém období života. Svůj pupíček, který i tak nelze přehlédnout, vystavila ještě v kratičkém topu. Těhulce to náramně sluší i v pozdním stadiu gravidity.

Aneta sršela dobrou náladou a je vidět, že si s nabranými kily navíc hlavu neláme. Umí to rozjet i přesto všechno. Z miminka tak pravděpodobně vyroste pořádný raubíř, protože řádění po festivalovém poli ho určitě nenechalo spát.

Související články

Další články