Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Hvězdy Ulice po letech spolu: Půvabné herečky se zase sešly a doslova zářily. Od natáčení se téměř nezměnily

Setkání hvězd Ulice po několika letech: Tyhle herečky snad nestárnou
Zdroj: herminapress
+ Další 3 fotografie
galerie

Když se sejde stará dobrá parta, o zábavu je postaráno. Oblíbené herečky z nekonečného seriálu Ulice a představitelky princezen z obíbených pohádek společně zazářily na akci TV Nova, kde byla i redakce eXtra.cz, a neskutečně jim to seklo. 

Herečky Jana Bernášková, Berenika Kohoutová, Zuzana Vejvodová a Kristýna Ryška mají jedno společné. Všechny se objevily v oblíbeném seriálu vysílaném na TV Nova, v nekončící Ulici. Tyhle půvabné ženy si ale také mnozí pamatují jako princezny ze známých českých pohádek a právě tahle parta nyní společně zářila i na předvánočním setkání s tvůrci a herci seriálových novinek, které Nova chystá.

Setkání po letech

I když společné klapky už nenatáčejí, zdá se, že o společnou řeč ani zábavu nebyla nouze. Dnes se každá z nich rozprchla tak trochu jiným směrem - zatímco Berenika Kohoutová věnuje značnou pozornost především hudbě, jak si můžete pustit na YouTube, Jana Bernášková se zase soustředí na psaní svých knih, jak nechává čas od času nahlédnout i své sledující na Instagramu.

V mezičase si pak potají někde míchají nejspíš společný lektvar na stálé mládí. Na události jim to totiž nesmírně seklo a zdá se, že snad nestárnou. Jak se změnily od doby natáčení Ulice, si můžete prohlédnout v galerii.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy