Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hvězdy Ulice ovládnou parket: StarDance roztančí Miroslav Hanuš a Matouš Ruml

Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
StarDance 2019
StarDance 2019 se nezadržitelně blíží a diváci už znají další dva soutěžící. Na tanečním parketu se po boku tanečnice Adriany Maškové ukáže Miroslav Hanuš (56), dalším soutěžícím se pak stal Matouš Ruml (33), jehož taneční partnerkou bude Natálie Otáhalová.

Diváci budou moct již brzy sledovat ročník StarDance 2019 na svých obrazovkách. Oblíbená taneční soutěž moderovaná Terezou Kostkovou a Markem Ebenem odhalila už celkem 5 soutěžících a jejich tanečních partnerů.

Nově se mezi soutěžící řadí i herec Miroslav Hanuš, kterého televizní diváci znají především jako Tondu Hložánka ze seriálu Ulice. Dalším účastníkem se pak stal Matouš Ruml, kterého si veřejnost oblíbila jako přihlouplého Lexu ze sitcomu Comeback a stejně jako Hanuše i v Ulici.

Česká televize v příštích dnech představí ještě dalších 5 tanečních párů. Máte už nyní svého favorita, nebo si počkáte, až budete znát všechny soutěžící?

Související články

Další články