Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Hvězdy Ulice Krejčíková a Bebarová: Jedné se podařilo těhotenství ututlat, druhá neměla šanci!

Zdroj: archiv
+ Dalších 33 fotografií
ulice
Tereza Bebarová (43) stejně jako Aneta Krejčíková (27) se staly maminkami. Zatímco pro Anetu to byl první porod, tak Tereza porodila již druhé dítě. S partnerem Ivanem Kotmelem dali své dceři nádherné jméno. Zatímco Aneta svůj porod neutajila, tak představitelka Světlany zvládla příchod potomka tajit měsíc a půl.

Tereza Bebarová, kterou proslavil zejména seriál Ulice, se stala podruhé maminkou. 2. ledna porodila nádhernou holčičku Sofii. Herečce se podařilo narození druhého dítěte tajit celý měsíc a půl. V poslední době se s maminkami z Ulice roztrhl pytel.

Vedle Bebarové porodila také Míša Tomešová nebo Aneta Krejčíková Anetě se narození syna Bena nepodařilo utajit. Prakticky hned další den to prasklo. To, že představitelka Světlany Nyklové dokázala udržet druhý porod tak dlouho pod pokličkou, je téměř zázrak.

Obě maminky i jejich děti se těší dobrému zdraví. Tak snad se Aneta Krejčíková vrátí do seriálu co nejrychleji a Tereza Bebarová si nedá žádnou dlouhou pauzu. Obě dvě herečky totiž lidé doslova zbožňují.

Související články

Další články