Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hvězdy u vody: 21 krásek v plavkách včetně Kohoutové, která ukázala postavu po porodu

Hvězdy u vody: 21 krásek v plavkách včetně Kohoutové, která ukázala postavu po porodu
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 17 fotografií
přehlídka
Plavková sezona dorazila před několika týdny a české a slovenské celebrity vyrážejí k moři, bazénu nebo jen tak k vodě. V bikinách či jednodílných plavkách odhalují většinu kůže a ukazují, na čem pracují při cvičení. Pevný zadek, luxusní bříško nebo vypracované nohy, na sociálních sítích se téměř denně konají přehlídky úžasných těl hereček, zpěvaček nebo modelek.

S létem přicházejí až úmorná vedra a tou nejlepší možností, jak se zchladit, je skočit do vody. Různé české a slovenské herečky, zpěvačky, modelky nebo moderátorky odhodily značkové kostýmky a vyměnily je za plavky různých střihů, barev a vzorů. Například Berenika Kohoutová, která v únoru porodila, vsadila na jednoduchost a skočila do bílých jednodílných plavek.

Porovnání běžného života se sociálními sítěmi

Zato vítězka páté řady pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar Tereza Mašková šla rovnou po dvoudílných plavkách a vybrala si ty s vysokým pasem. Proužky jí sluší a s velkým černým kloboukem svému koupacímu looku dodala šmrnc. Moderátorka Eva Decastelo vytvořila skvělou fotku, kde porovnává pózování na Instagramu a běžný postoj.

Připravili jsme pro vás další přehlídku českých a slovenských ženských celebrit v plavkách a sami můžete ohodnotit, která z nich vypadá nejlépe.

Související články

Další články