Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hvězdy Sparty, Ajaxu či West Hamu: 3 nejkrásnější české fotbalistky současnosti

Markéta Ringelová umí nejenom hrát fotbal.
Zdroj: Instagram.com
+ Další fotografie
fotbal
Že je ženský fotbal nudný sport? Ale kdeže. I ženské zápasy mohou být hodně zajímavé a navíc se na ně krásně dívá. Co nabídnout má i česká reprezentace. Tomáše Součka, Patrika Schicka nebo Adama Hložka, který září ve Fortuna lize, každý zná. Kolik ale dokážete vyjmenovat českých fotbalistek? A víte, které jsou ty nejkrásnější z nich? Tak se podívejte.

Lucie Voňková

Osmadvacetiletá rodačka z Teplic se pyšní kariérou, o které se spoustě českých fotbalistů může jen zdát. Lucie Voňková si zahrála za Spartu i Slavii, patřila taky Bayernu Mnichov a loni dvojnásobná Fotbalistka roku zamířila do nizozemského Ajaxu. Už jedenáct let nastupuje i v české reprezentaci a také díky svému vzhledu dělá parádní reklamu celému českému ženskému fotbalu.

Kateřina Svitková

Přestupy mezi Plzní a Slavií se neodpouští. Tedy alespoň v mužském fotbale. V tom ženském ale mezi těmito kluby taková rivalita nepanuje, a tak před lety Kateřina Svitková mohla do Edenu odejít s čistou hlavou. Ve Slavii její hvězda rostla, blýskla se i krásným gólem do sítě Bayernu Mnichov a v létě se díky přestupu do West Hamu stala první českou profesionálkou v Anglii. Čtyřiadvacetiletá blondýnka je taky oporou reprezentace a trojnásobnou nejlepší fotbalistkou republiky.

Markéta Ringelová

Na útočnici Sparty se hodně dobře dívá. Nejen že s míčem u nohy umí parádní věci, Markéta Ringelová u toho taky skvěle vypadá. Jednatřicetiletá reprezentantka se navíc před objektivem cítí jako doma a na Instagramu ji sleduje více než 3 000 fanoušků.

Související články

Další články