Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Hvězdy show Tvoje tvář má známý hlas na sebe práskly pořádné pikantnosti. Jaká mají tajemství?

Jaké budou nové proměny v Tváři?
Dnes večer začíná dlouho očekávaná druhá řada show Tvoje tvář má známý hlas. A bojovat o peníze pro charitu budou nové tváře. Těšit se můžeme třeba na Romana Vojtka (44), Martu Jandovou (42) nebo Davida Gránského (24). Co na sebe práskli?

V show Tvoje tvář má známý hlas budou několik týdnů makat nové tváře. A už teď na naše hvězdičky vyplouvají pikantnosti. Miroslav Etzler (51) je prý podobný trémista jako Petr Rychlý (51). Bude to na něm poznat? Ovlivní to jeho výkon?

Nikoho by ani nenapadlo, že křehká herečka Ivana Jirešová (39) vůbec nemusela být herečkou. V mládí totiž toužila po tom stát se vojákem.

Fanynky se také těší na hezounka Davida Gránského. I když tento fešák hraje především sukničkáře a holkaře, ve skutečnosti má sedmiletý vztah.

Nikdo možná ani netušil, že úspěšná zpěvačka Marta Jandová předtím, než začala koncertovat, pracovala jako ochranka na koncertech. Dokážete si ji tak vůbec představit?

Roman Vojtek je zase vyučený soustružník a nějaký čas se tomuto oboru dokonce věnoval. Nakonec vystudoval JAMU a herectví by za svoji původní profesi rozhodně neměnil.

Mladou soutěžící bude i dcera Felixe Slováčka a Dády Patrasové Anna Slováčková (21). Ta mimo Tváře musela řešit i nepříjemné problémy. Lékaři jí našli v prsu bulku, naštěstí to není nic vážného.

Jak se soutěžící předvedou a čím nás překvapí? To uvidíme už dnes večer na Nově!

Mohlo by vás zajímat

Další články