Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Hvězdy show 3v1 vydělaly miliony: Bydlení oblíbené trojice oplývá pohádkovým luxusem

Hvězdy show 3v1 vydělaly miliony: Bydlení oblíbené trojice oplývá pohádkovým luxusem
Zdroj: Archiv
+ Dalších 17 fotografií
bydlení 3v1
Veronika Arichteva (34), Martina Pártlová (41) a Nikol Štíbrová (34) se do podvědomí diváků zapsaly zejména jako hvězdné trio v show 3v1. Svými vtipnými výstupy, ve kterých napodobují život běžných českých lidí ve všech možných situacích, si získaly srdce mnoha diváků. Neberou si servítky a legraci si zkrátka dokážou udělat z čehokoliv. Díky show, kterou samy holky, pravděpodobně u skleničky vína, vymyslely, si získaly nejen miliony fanoušků, ale také vydělaly pořádný balík peněz.

Úspěšná show 3v1, kterou má na svědomí oblíbené trio Veronika Arichteva, Martina Pártlová a Nikol Štíbrová si svou originalitou získala nejen celé Česko. Když s touhle show tři tvůrkyně začínaly, ani ve snu si nemohly myslet, jak vysoko je vynese.

Vtipná videa, ve kterých si neberou žádné servítky a na nikom nenechají nit suchou, se pyšní miliony zhlédnutí. Na internet nahrávají nejen videa, ale také mají podcast, se show živě vystupují, a dokonce mají své pravidelné výstupy v rádiu Evropa 2.

Kamarádky Veroniku, Nikol a Martinu tahle show vynesla na vrchol úspěchu. Získaly miliony fanoušků a diváků, kteří se klepou štěstím, smíchem a s každou novou tvorbou nedočkavě čekají na další. Ti, co jejich tvorbě propadli, mohou potvrdit, že nikdy nezůstanou u zhlédnutí jednoho videa, či poslechu. S jejich show je to zkrátka podobné, jako když muž řekne, že jde na jedno.

Plody práce a luxusní investice

Kde není vůle, tam není cesta. To je jeden ze základních pilířů k úspěchu, který musely vynaložit i holky z show 3v1. Práce, dřina a soustavnost se vyplatila a holky mohou sbírat zasloužené plody své práce. Díky jedinečné show a humoru, kterým baví nejen celé Česko, si stále přichází na pořádný balík peněz.

Show 3v1 jim přinesla nejenom obrovský úspěch, díky vydělanému jmění si holky mohly nadělit také opravdu luxusní bydlení za miliony. Podívejte se, v jak pohádkových domovech hvězdy show 3v1 bydlí.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy