Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hvězdy seriálu Sex ve městě po 22 letech: Jak vypadají hlavní představitelé dnes

Hvězdy seriálu Sex ve městě po 22 letech: Jak vypadají hlavní představitelé dnes
Zdroj: Archiv
+ Dalších 12 fotografií
Galerie
Je už více než dvaadvacet let od odvysílání prvního dílu seriálu Sex ve městě, který udělal obrovskou díru do světa. Seriál, která ukázal téma vztahů, sexu a že žít i bez partnera a dětí není žádné tabu a zcela normální. Dodal tak odvahu a sebevědomí nejen ženám po celém světě a dodnes patří mezi nejoblíbenější seriály. Jak se proměnily a co dělají největší hvězdy Carrie, Samantha, Miranda, Charlotte a pan Božský se dozvíte níže.

Hvězdný seriál Sex ve městě vznikl díky knižní předloze novinářky Candace Bushnell a je považován za bibli mnoha žen a pánům částečně ukázal, jak pro ně komplikovaná ženská mysl doopravdy funguje. V knize popsala osudy třicátnic a jedné čtyřicátnice, které řeší práci, vztahy, sex, módu, promiskuitu i mateřství.

Seriál se stal opravdovým fenoménem a získal mnoho prestižních ocenění včetně šesti cen Emmy a osmi Zlatých glóbů.

Ač to možná vypadá, že jsou si hlavní ženské role v seriálu velmi blízké, v reálném životě to tak nebylo. Sarah Jessica Parker (Carrie) a Kim Cattrall (Samantha) se dokonce nenáviděly a dodnes se v lásce nemají.

Sarah Jessica Parker (55) - Carrie

Herečka ztvárnila ústřední postavu Carrie Bradshaw, která celým seriálem provází jako novinářka a dá se považovat za tu nejznámější z celé čtveřice. V seriálu byla kudrnatá blondýnka velmi pověstná svou závislostí na botách, zejména od Manola Blahnika, a vztahem s panem Božským, který byl jak na houpačce.

Sarah Jessica Parker se za tu dobu snad vůbec nezměnila, pouze jí přibylo pár vrásek stáří, jinak si na hlavě stále udržuje blonďatý rozcuch a na své postavě maká v posilovně.

Během seriálu se stala módní ikonou, zahrála si v dalších filmech a navrhla několik sérií vlastních bot.

Ač pro seriálovou Carrie bylo velkým oříškem najít pravou lásku, herečka je v reálném životě šťastně 25 let provdaná za hereckého kolegu Matthewa Brodericka a má tři děti.

Kim Cattrall (64) - Samantha

Seriálová Samantha Jones je pověstná svou zálibou v mužích, zkrátka je střídala jako ponožky a byla tak spokojená. Je také workoholička a vysoce postavená manažerka. Pro svou promiskuitu a otevřenost se dle průzkumu stala tou nejoblíbenější postavou a její hlášky doslova zlidověly.

Kim se ale nechala slyšet, že svou seriálovou roli prý nenáviděla a velké spory, které měly se Sarah Jessicou Parker, dodnes nevyřešily.

Dnes čtyřiašedesátiletá herečka Kim Cattrall měla v reálném životě na muže velkou smůlu. Dvakrát se vdala, ale ani jeden vztah jí nevyšel a nemá ani děti.

V roce 2016 se však opět zamilovala, a to do o 14 let mladšího muže, o kterém tvrdí, že je konečně ten pravý a čekání se vyplatilo.

Kim vypadá stále skvěle a stárne s velkou grácií.

Cynthia Nixon (54) - Mirranda

Inteligentní, nekompromisní a nezávislá právnička, tou je Miranda v seriálu Sex ve městě.

V reálném životě stihla porazit rakovinu prsu a vyměnit svou sexuální orientaci, považuje se totiž za bisexuálku. Původně se provdala za muže, se kterým se rozvedla, aby mohla být se ženou. Cynthia má celkem tři děti, angažuje se v ženských právech a občas si zahraje nějakou menší hereckou roli.

Kristin Davis (55) - Charlotte

Charlotte je v seriálu považována za jemnou a uspořádanou ženu, která se chce vdát za prince na bílém koni a mít velkou a šťastnou rodinu.

Proto asi mnohé překvapí, že herečka, která ztvárnila seriálovou Charlottu, je v reálném životě vyléčená alkoholička, po které se po natáčení seriálu téměř slehla zem a herectví se začala opět věnovat až nedávno.

Kristin Davis má dvě děti a na svůj věk rozhodně nevypadá. Čas ani problém s alkoholem se na jejím vzhledu snad vůbec nepodepsaly.

Chris Noth (65) - pan Božský

Na pana Božského a osudovou lásku Carrie Bradshaw se nezapomnělo. Herec Chris Noth zraje jako víno, přibylo mu pár vrásek a šedin, ale má stále velké charisma. Co myslíte?

Podívejte se do galerie, jak se hvězdy seriálu Sex ve městě změnily.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy