Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Hvězdy seriálu Přátelé za opakování epizod dostávají tučnou sumu: Kolik si ročně vydělají?

Hvězdy seriálu Přátelé za opakování epizod dostávají tučnou sumu: Kolik si ročně vydělají?
Zdroj: Nova
+ Další 4 fotografie
jsou v balíku
Seriál Přátelé je rozhodně jedním z nejúspěšnějších seriálů všech dob. Ačkoli byl první díl odvysílán v roce 1994, dodnes ho sledují miliony diváků po celém světě. Je to nekonečný fenomén a hvězdy Přátel si za opakování seriálu každoročně přijdou na pořádný balík.

Přátelé jsou jedním z nejúspěšnějších televizních sitcomů v historii Spojených států a zřejmě i celého světa vůbec. Seriál si získal takovou popularitu a prestiž, že si hlavní hvězdy dodnes přijdou na ohromnou sumu peněz.

Vysílání seriálu trvalo deset let a první díl se objevil na televizních obrazovkách roku 1994. Příběh je o šesti přátelích žijících v New Yorku. Legendární partu tvořili Rachel Greenová (Jennifer Aniston (50), Monica Gellerová (Courteney Cox), Phoebe Bufetová (Lisa Kudrow), Chandler Bing (Matthew Perry), Joey Tribbiani (Matt LeBlanc) a Ross Geller (David Schwimmer).

Od roku 2004, kdy byla do světa vypuštěna poslední, desátá série, uběhlo už několik let. I tak seriál dodnes sklízí ohromný úspěch. Diváci se na něj vždycky rádi podívají. Právě díky tomu si hvězdy Přátel každoročně vydělají 16,1 milionu liber, což je v přepočtu zhruba 472 milionů korun. A to je pořádný balík peněz.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy