Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hvězdy seriálu Krok za krokem už byste nepoznali: Z některých jsou oškliví starci, jiné se drží, ale změnily se k nepoznání!

Čas je hrozný hajzlík a k některým hvězdám seriálu fakt milosrdný
nebyl. I tak je Dona stále k nakousnutí!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Seriál Krok za krokem u nás dodnes diváci žerou, i když už je hodně fousatý a přežitý. Jeho hrdiny z řad rodin Lambertů a Fosterů byste dnes na ulici spíše nepoznali. Nebo ano? Čas se na nich podepsal a někteří mají dávno civilní povolání.

Frank, Carol, Dana, Karen, Mark, J.T., Elle, Brandon a Cody, hrdinové show Krok za krokem, která se v letech 1991 – 1998 stala v Americe hitem hned na dvou televizních stanicích.

Někteří z herců už dávno nejsou vidět, takový Brandon Call například provozuje automyčku a Mark učí na univerzitě.

To je ale pořád lepší než sdílet osud Karen, která se věnuje charitě, neb jí ožebračili rodiče, či Suzanne Somers (68) alias matky Carol, která už je stará rašple, ale pořád sní o tom, že ji čeká další velká role.

Největší kolík je ale Sasha Mitchell (48), který se díky své roli Codyho v seriálu Krok za krokem stal navždy celebritou, jež už se cejchu rozverného blbečka, který má velké srdce a kempuje u Lambertů, nikdy nezbavila. Nedávno jsme o něm psali a raději jej nedali do galerie, protože podruhé byste tu horu steroudů nemuseli vydýchat.

Tak co, koho na fotkách poznáváte ještě po letech a u koho nevěříte, že kdysi hrál ve vašem oblíbeném seriálu?

Související články

Další články