Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hvězdy seriálu Beverly Hills 90210 se změnily k nepoznání! Jak vypadají Brandon a Steve dnes?

Jó, čas nezastavíš a slávu k sobě nepřipoutáš.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 11 fotografií
Kultovní seriál Beverly Hills 90210 se natáčel v letech 1990 až 2000. Od té doby se hlavní hrdinové pořádně změnili a už dávno to nejsou kluci, po kterých fanynky šílí. Jak vypadají Brandon a Steve dnes?

Jason Priestley se Brandona Walshe nikdy nezbavil, kvůli němu mu vlastně nebyly nabídnuty žádné pořádné další herecké role. Priestley si z toho ale nic nedělal a vrhl se na filmovou režii a na automobilové závody.

Býval idolem dívek a visel na zdi snad každého pokojíčku, ale dnes je vše jinak. Seriálový Brandon se v průběhu let změnil k nepoznání a už to dávno není ten sladký kluk, kterého holky tak moc milovaly. I když mu však táhne na padesát, pořád je pohledný chlap.

Nedávno se dokonce neplánovaně potkal se svým kolegou z populárního seriálu Beverly Hills 90210 Ianem Zieringem (53), alias Stevem Sandersem, při nákupech na farmářských trzích ve Studio City, kam oba vyrazili se svými rodinami.

Ian nebyl zrovna nejlepším hercem, ale producentům se tehdy hodil hlavně „typově“. Po skončení kultovního seriálu už Ziering žádnou větší roli nedostal. Dokonce se v roce 2014 chvíli živil jako striptér a vystupoval po boku Chippendales v Las Vegas.

Související články

Další články