Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hvězdy se vyletnily: Krásná Decastelo, odvážná Mottlová a ležérní Langmajer

Aquapalace.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 22 fotografií
léto

Krásná Eva Decastelo v květovaných šatech, herečka a zpěvačka Bára Mottlová v odvážném outfitu či ležérní Lukáš Langmajer. Všechny zmíněné osobnosti se sešly na zahájení Havajského léta v pražském Aquapalace, kde nechyběly havajské tanečky, plážové outfity, krájení dortu a v neposlední řadě spousta zábavy. Na fotografiích od Herminapress se můžete podívat, jak se akce vydařila a kdo všechno dorazil. 

Zahájení Havajského léta v jednom z největších zábavních vodních parků Aquapalace Čestlice se neobešlo bez mnoha slavných osobností. Ty při této příležitosti vytáhly plážové outfity. Akce byla plná tance, dobré zábavy a jídla, jak se můžete podívat na fotografiích Herminapress.

Eva Decastelo zvolila výrazné, dlouhé květované šaty, ve kterých doslova zářila. Ačkoli by na tobogán šla pouze kvůli dětem, sama nikoli, jak sama řekla pro iDNES, tuto akci si užila. K decentním šatům zvolila bílé lodičky, což jak se ukázalo, nebylo dobrou volbou. Při podlézání tyče pořádně zaškobrtla a málem skončila na zemi.

Dorazila Mottlová i Langmajer

I Barbora Mottlová, která občas své fanoušky poškádlí provokativními fotkami, vypadala famózně. Při příležitosti zahájení Havajského léta si oblékla sexy růžovo-bílý komplet, ve kterém ukázala figuru. Ani ona si však vodní atrakce příliš neužívá a spíše u ní převažuje respekt z podobného typu zábavy. Nepřemluví ji ani její přítel David Pleva, jak prozradila v témže rozhovoru.

Lukáš Langmajer, který na akci dorazil v kraťasech a na sebe navlékl havajský věnec, působil spíše ležérním dojmem. Ani on se nevyhnul podlézání tyče, angažoval se i u krájení dortu. V galerii se můžete podívat, jak se osobnosti v Aquapalace bavily.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy