Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Hvězdy se ukázaly bez šminek: Na přirozenost vsadila Havlová, Hanychová i Koktová

Dagmar Havlová, Agáta Hanychová a Ornella Koktová: Ukázaly se bez příkras
Zdroj: koláž eXtra.cz/Profimedia/so souhlasem Koktová
+ Dalších 7 fotografií
přirozenost

Internetem se šíří nový letní trend a české celebrity odhazují štětce na make up i paletky s očními stíny. Na Instagramu se bez zkrášlujících prostředků ukázala bývalá první dáma Dagmar Havlová, trojnásobná máma Ornella Koktová a výzvu snímků bez líčidel uspořádala i Agáta Hanychová. 

Nový trend

Během horkých letních dnů není potřeba příliš plýtvat make upem a je příjemnější slunečním paprskům nastavit svou pravou tvář. S líčidly během léta sekla celá řada známých tváří českého showbyznysu, které tak vyzývají své followerky, aby se nestyděly vsadit na přirozený vzhled.

Svůj obličej bez použití očních stínů, řasenky a dalších kosmetických potřeb ukázala na svém Instagramu i Dagmar Havlová, "A jedna samospouští, nenamalovaná a bez filtru, protože bylo krásné světlo , zvané “Americká noc”. Ano, a lesk. Ten mám vždycky na rozdíl od make upu," napsala k selfíčku bývalá první dáma.

Agátina výzva

Své slavné kamarádky vyzvala ke sdílení fotek bez make upu a instagramových filtrů i influencerka Agáta Hanychová. "A jak se máme? Asi takhle a třeba se někdy i namaluju. A pojďme, kdo dá momentku bez filtru?" napsala na svou sociální síť partnerka mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, která tráví léto s dětmi ve španělské Marbelle.

Na Agátinu výzvu zareagovalo hned několik slavných žen. Prostřednictvím storíček svůj obličej bez filtrů i make upu ukázala například moderátorka Eva Decastelo, manželka českého hokejisty Jiřího Šlégra bývalá Miss Lucie Šlégrová, zpěvačka Michaela Nosková nebo moderátorka Michaela Ochotská.

Jaké další slavné české ženy šly s kůží na trh a pochlubily se svou nenalíčenou tváří, to se můžete podívat v galerii eXtra.cz.

Související články

Další články