Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Hvězdy se rozloučily s festivalem ve Varech: Červený koberec zdobila Patricia Clarkson

+ Dalších 75 fotografií
Konec Varů
Karlovarský filmový festival je po týdnu u konce. Jako každoročně nebyla nouze o velkolepé večírky, drahé outfity, luxusní alkohol, ale i trapasy a skandály. Na své si samozřejmě přišli i filmoví fanoušci. Důstojné rozloučení proběhlo tradičně tam, kde všechno začalo. Na červeném koberci před hotelem Thermal nejvíc zazářila americká herečka Patricia Clarkson (59).

Jestiže zahajovací červený koberec rozzářila Julianne Moore, na tom ukončovacím její roli převzala Patricia Clarkson. Dvě největší zahraniční hvězdy letošního festivalu dodaly Karlovým Varům šmrnc.

Nepřijít se rozloučit nemohl prezident festivalu Jiří Bartoška, kterého doprovodila manželka. Fanouškům zamávala i Erika Stárková alias brácha Pavel ze seriálu Most!, režisér Slávek Horák s mladší přítelkyní Vandou Jandou a až do samého konce ve Varech vytrval i Zdeněk Podhůrský.

Clarkson od Jiřího Bartošky převzala Křišťálový glóbus a nechala se slyšet, že si několik dní ve Varech náležitě užila. Pochvalovala si, že ji fanoušci poznávají a žádají o autogram. Cítila se prý úplně jako v rodném New Orleans. O zažité představě namyšlené hollywoodské star tak nemůže být řeč.

Pouhé dva dny před slavnostním ukončením festivalu si utrhla pořádnou ostudu řada celebrit. Pořádnou divočinu rozjely v noci na pátek na večírku České televize, kam dokonce kdosi přivolal policii.

Mohlo by vás zajímat

Další články