Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Podzimní účesy hvězd: Která proměna se vám líbí nejvíce a komu se nepovedla

Podzimní účesy hvězd: Která proměna se vám líbí nejvíce a komu se nepovedla
Zdroj:
+ Dalších 8 fotografií
změna image
Začíná nové roční období a s ním přicházejí i radikální změny. Celebrity se inspirují podzimními barvami a jedna za druhou mění účesy.Look změnily Marie Růžičková, Natálie Jirásková i hvězda 3v1 Nikol Štíbrová.

Nikol Štíbrová (33) měla s podzimem náladu na změnu. Svému oblíbenému kadeřníkovi zadala jasný úkol. „Já bych fakt ale chtěla do tmava,“ sdělila herečka, která ještě před usednutím do kadeřnického křesla nosila hustou blond hřívu. Obarvenými vlasy jistě potěšila i svého přítele Petra Leitgeba „Petr byl vždycky na brunety, tam to bude v pořádku. Ještě Mates aby mě poznal. Ale co, mně se to líbí a to je hlavní,“ oznámila Štíbrová hrdě na sociálních sítích.

Podzimní barvu vlasů se rozhodla nahodit i manželka hokejového trenéra Vladimíra Růžičky. Marie své havraní vlasy vyměnila za červené, které pomalu přecházejí do oranžové. "Změna je život. Jsem nadmíru spokojená," pochlubila se Růžičková na sociálních sítích.

Dcera modelky Ivy Kubelkové (43) měla odjakživa krásné hnědé vlasy jako její matka. Patnáctiletá Natálie Jirásková nejspíš nechtěla, aby si je lidé pletli. Rozhodla se proto obarvit na blond. Koncem prázdnin ji ale čekala další změna. Pohledná dívka si totiž ostříhala vlasy k ramenům. „Vlastní zkušenost je v životě našich dětí víc než tisíc našich rad. Krásné rozhodnutí,“ pochválila Natálku její matka.

Podobný účes nedávno zvolila i zpěvačka Tereza Kerndlová (33). Ta odhodila svou proslulou dlouhou hřívu a vsadila na eleganci krátkých vlasů.

Na nové podzimní účesy českých celebrit se můžete podívat v galerii.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy