Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Hvězdy roztančily Vinohrady: Fialová v titěrných kraťáscích, Morávková létala vzduchem

Morávková a Fialová na parketu: Odhalené tělo a zvedačka jako z Hříšňáku
Zdroj: herminapress/koláž eXtra.cz
+ Dalších 13 fotografií
tanec

Pražské Divadlo na Vinohradech doslova praskalo ve švech. Na pódiu se totiž společně objevila plejáda českých hvězd, které nazuly taneční střevíce, oblékly společenský šat a pustily se do do tance. Svými kreacemi dokázala dostat diváky do varu herečka Anna Fialová (27), která svým talentem vyrazila dech všem přítomným. Pozadu nezůstala ani herečka Dana Morávková (51), která se doslova proletěla vzduchem. Nechyběla u toho ani redakce eXtra.cz, když Dana se svým tanečním partnerem Danielem Jurčou předvedla zvedačku jako z "Hříšňáku".

Perfektní výkon

Téměř na samé dno svých možností si na pódiu Vinohradského divadla sáhlo osm dvojic, jež sestávaly ze známých tváří českého showbyznysu a profesionálních tanečníků a tanečnic. Své pohybové schopnosti ukázali účastníci v rámci již pátého ročníku velkolepé show Roztančené divadlo aneb Když hvězdy tančí.

Všechny soutěžní dvojice předvedly neskutečný výkon, a když se některé z dam dokonce vznesly nad parket, bylo jasné, že tanec nespočívá jen v perfektních krocích a dokonalém držení těla, ale i ve výrazech, kostýmech a samozřejmě humoru. Své dovednosti na pódiu předvedli herečka Aneta Krejčíková a Štěpán Dostál, herečka Anna Fialová a Daniel Kecskeméti, herečka Dana Morávková a Daniel Jurča, herečka Nicola Ďuricová a Adam Koutek, herec Richard Trsťan a Vanda Dětinská, herec Tomáš Dastlík a Veronika Jirků, zpěvák Martin Schreiner a Eliška Stehnová a herec Martin Kraus a Veronika Šmiková.

Hned první dvě z výše zmíněných dam, tedy Aneta Krejčíková a Anna Fialová, ukázaly perfektní výkon a bylo znát, že za jejich tanečními kreacemi stálo hodně dřiny, potu a slz. Stálo to ovšem za to a nejeden divák v hledišti si musel hlídat pootevřená ústa, když se hvězda seriálu Iveta objevila na parketu v titěrných kraťáscích a průsvitných punčocháčích, které nechávaly jen málo prostoru pro fantazii.

Vznášela se nad parketem

Za pravou dámu večera byla oblíbená herečka Dana Morávková. Ta se při tanci pohybovala s úsměvem a dokonalou lehkostí. Zdá se, že její účast v soutěži StarDance a kariéra profesionální krasobruslařky stále nesou své ovoce a seriálová hvězda to má prostě pořád v krvi. Všem přítomným ovšem naprosto vyrazila dech, když se nebála střihnout si se svým tanečním partnerem zvedačku do vzduchu.

Ačkoli to tak v průběhu večera vůbec nevypadalo, Morávková se svým manželem, hudebním skladatelem a klavíristou Petrem Maláskem (58), plesy nevymetá. "Manžel tančil, jenom když mě balil, tedy první rok. Jakmile si mě vzal, přestal tančit," prozradila herečka v rozhovoru pro server Blesk pro ženy.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy