Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Hvězdy rozsvítily stromy: Ornella Koktová jako domina i odhalené ramínko Míši Ochotské

Zdroj: archiv
+ Dalších 26 fotografií
galerie
Vánoční stormečky nejenom českých celebrit rozzářily sociální sítě. Nejenom profesionální influenceři, ale také zpěváci, herečky nebo modelky se chtějí pochlubit svojí vánoční výzdobou, ke které stromeček neodmyslitelně patří. Kdo se letos rozhodl pro kýčovitou výzdobu? A kdo dal přednost jednoduchosti? Čí stromeček se vám nejvíce líbí?

Do posledního detailu vyzdobila svůj stromeček Dominika Myslivcová (26), zpěvačka Monika Bagárová (26) nebo Šárka Grossová s dcerami. Na detaily si také potrpí modelka Nikol Švantnerová, která se pochlubila nejen vánočním stromečkem, ale také bytovou vánoční dekorací, kdy nezůstal jediný kout nevyzdoben.

Pro extravagatnější vánoční výzdobu se jak minulý rok, tak i letos rozhodli i Karlos Vémola se snoubenkou Lelou Ceterovou. Jejich dům, který je celý ověšený vánočními světýlky je zajisté k vidění i z vesmíru.

Podobně je na tom i fotbalista David Limberský, která má s rodinou každoročně jednoznačně nejoriginálnější stromeček. Pozadu samozřejmě nezůstala ani Agáta Hanychová (35), která má hodně hektické, ale nemálo krásné Vánoce.

Bohatou vánoční výzdobou se pochlubila i Monika Štiková (48), která oslaví Vánoce v Německu, s jejím manželem Petrem Biniasem, za kterého se letos provdala. Modelka Natálie Kočendová patří mezi celebrity, které si svůj stromeček ozdobily už v listopadu.

Ornella Koktová (27) se nechala u vánočního stromečku zvěčnit se Svenem a Quentinem a působila jako oslnivá domina. Míša Ochotská (36) se zase fanouškům pochlubila nejenom se stromečkem, ale také se smyslně odhaleným ramínkem. Do galerie se můžete podívat na ty nejkrásnější stromečky českých celebrit.

Související články

Další články