Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Hvězdy prvních reality show vyrazily do kina: Záhorovský, Zvěřina a Issa dali vzpomenout na časy VyVolených a SuperStar

Petr Zvěřina, Sámer Issa i Julian Záhorovský: Staří pardálové na premiéře
Zdroj: profimedia.cz/koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
sešlost

Na premiéru nového dobrodružného fantasy filmu Dungeons & Dragons: Čest zlodějů se dostavily i osobnosti, které se na společenských akcích příliš často neukazují. Svým příchodem překvapila nejen hvězda první řady Vyvolených Petr Zvěřina, ale sešla se tu i partička z prvních řad soutěže SuperStar.

Petr Zvěřina z Václaváku

V Praze se opět konala akce, na kterou se vypravila celá řada českých celebrit. Na slavnostním promítání nového bijáku na motivy oblíbené hry Dungeons & Dragons: Čest zlodějů ovšem došlo k nečekané události. Sešlo se zde hned několik účastníků naší nejslavnější reality show a pěvecké soutěže nového milénia VyVolení a SuperStar.

Filmové zpracování Dračího doupěte neboli takzvaného "Dračáku" přilákalo i známé české tváře. Premiéru si nenechali ujít ani ti, kdo se ve společnosti už pěkně dlouho neukázali. Svým příchodem jistě překvapil například účastník první řady reality show VyVolení Petr Zvěřina, který se v současnosti živí jako DJ a producent.

Zvěřina se setkal i s moderátorem Vlastou Korcem, který tehdejší slavný pořad moderoval. Dalšími hvězdami z počátku nového tisíciletí, které dorazily do kina, byli i zpěváci Sámer Issa a Julian Záhorovský, jež proslavila jedna z nejsledovanějších českých pěveckých soutěží SuperStar.

Pardálové ze SuperStar

Jak Sámer, tak Julian se hudbě věnují pořád. Záhorovský dokonce v únoru vypustil do světa svou valentýnskou píseň i s videoklipem, který byl věnován jeho partnerce Tereze. „Terka o tom do dnešního dne vůbec nevěděla, tak čekám telefon nebo žalobu, že mi ty záběry neschválila," řekl Super.cz.

Zatímco Záhorovský se v průběhu let vzhledově dost změnil, Issa snad ani nestárne a pořád se ještě neusadil. Na svém Instagramu je velmi aktivní, ale žádnou novou lásku na sociálních sítích zatím neukázal.

Související články

Další články