Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Hvězdy pláčou pro Davida Stypku: Loučí se s ním zdrcená Anna K či Tomáš Klus

Hvězdy pláčou pro Davida Stypku: Loučí se s ním zdrcená Anna K či Tomáš Klus
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
VZPOMÍNKA
V neděli podlehl zákeřné nemoci David Stypka. Hudebníkovi bylo pouhých 41 let. Davidův náhlý skon hluboce zarmoutil mnoho jeho kolegů z branže a vzpomínají na něj s velkou úctou. Mluví o výjimečné osobnosti, ale i hudebním talentu.

Zpěvačka Anna K (56) pověsila na svůj Instagram příspěvek, ve kterém na zpěváka Davida Stypku vzpomíná s velkým uznáním. Společně si ještě nedávno povídali o životě, společných démonech i radostech. Oba si totiž prošli bojem s rakovinou. „I když jsme nebyli dlouholetí a nejbližší přátelé, měla jsem pocit, že mi rozumíš jako málokdo na této planetě.“ Napsala, že se těšila na zpěvákovy písně, úžasné texty a vše nové, co vytvoří. „Ani ve snu by mě nenapadlo, když jsi psal, že bojuješ ze všech sil jako s drakem, že svůj boj nevyhraješ. Naprosto mne tvůj odchod zdrtil.“ Nakonec dodává, že jí bylo ctí muzikanta poznat a že v jejím srdci bude napořád.

Zpěvák Matěj Ruppert (42) se podělil o informaci, že ho smutná zpráva o Davidově odchodu zdrtila: „Cítím velkou bolest.“ Matějova kapela, Monkey Business, včera zveřejnila na svém Instagramu dojemnou cover verzi písně Dobré ráno, milá. Tu v originále zpívá David Stypka s Ewou Farnou. Kapela se dočkala masivního ohlasu fanoušků. Píší o tom, že jde o srdcebolnou a naprosto důstojnou poctu. „Krásný, silný, upřímný.“

Ewa Farna (27) se na svém Instagramu rozepsala. Vzpomíná na prodebatované noci, kdy s Davidem otevřeně mluvili o všem. „Uměli jsme zabřednout do hlubokých témat a smáli se, že tak si lidi asi nepředstavujou vznik popových songů.“ Příspěvek pak uzavírá tím, že má Davida moc ráda a myslí na jeho ženu a tři děti.

„Básníku! Kamaráde! Je mi to líto, je mi to tak líto!“ Tomáš Klus (34) sdílel na svých sociálních sítích fotografii, kde David Stypka přebírá hudební cenu Anděl. „Kamaráde, trochu jsem doufal, že si to turné ještě zopakujem. Tak příště,“ píše zpěvák kapely Jelen, Jindra Polák. Zpěvák Richard Krajčo skrze Instagram vzkázal: „Málokdo ví... Budeš mi chybět, kamaráde.“ Písničkář Pokáč (30) byl ve svém vyjádření na Instagram Stories stručnější. Shrnul, že David Stypka byl skvělý člověk i muzikant, a kondoloval rodině zesnulého.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy