Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Hvězdy nejen v Dubaji, ale i na TikToku: Sestry Grossovy se olizují pro pár lajků!

Sestry Grossovy: Olizují se na videu!
Zdroj: Se souhlasem Denisy Grossové
+ Další 2 fotografie
Video

Sestry Denisa (23) a Natálie (19) Grossovy odletěly do Dubaje, kde tráví volno. Nezapomínají přitom přidávat fotografie a videa na sociální sítě. Před nedávnem přidaly video na TikTok, na němž Natálie Denisu olízne. Video má již téměř 170 tisíc zhlédnutí a nasbíralo přes deset tisíc lajků. 

Zlatá mládež odcestovala do Dubaje, kde si užívá sluníčka, moře i nekonečných výhledů z nejvyšší budovy na světě Burj Khalifa. Dcery zesnulého politika Stanislava Grosse (†45), Denisa a Natálie, přidávají z prosluněné Dubaje neustále nové fotografie a videa na sociální sítě.

Natálie přidala video, na němž leží se svou sestrou v posteli a k tomu je popisek: „Když jsi se ségrou už moc dlouho.” Následně jí Denisa olízne. Video má do dnešního dne téměř sto sedmdesát tisíc zhlédnutí a přes deset tisíc lajků. Samotnou Natálii na platformě TikTok sleduje 77,5 tisíce sledujících a na všech videích má 857,5 tisíce lajků.

Příjemný čas u moře

Zlatá mládež odcestovala do teplých krajin a ubytovat se měla dle fotografií v asi nejluxusnějším a nejznámějším dubajském hotelu Atlantis. Dívky se na fotografiích, které přidávají, neustále usmívají a vypadá to, že zažívají krásné okamžiky.

Volný čas tráví jak u moře, tak i u bazénu nebo v barech. Natálie Grossová na Instagramu doporučila svým sledujícím restauraci Paros, která se pyšní luxusním výhledem.

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy