Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hvězdy nad hlavou: Mladý milostný trojúhelník sehrají děti slavných

Amélie v seriálu zažívá první lásku. Kdo její srdce nakonec uloví?
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 5 fotografií
seriál

Amelie Zedníčková Pokorná (16) v seriálu Hvězdy nad hlavou hraje puberťačku Kristýnu, kolem které se točí dva nápadníci - Prokop Zach (16), který je synem známého herce Romana Zacha (48), a Filip Antonio (18), který je syn herečky a zpěvačky Dity Hořínkové. Celý seriál ale mladá herečka natáčela pod "dohledem" svého dědečka Pavla Zedníčka (71) a občas ji přijela na plac zkontrolovat i maminka – herečka Lucie Zedníčková (52).

Mladá Kristýna v podání Amelie Pokorné bude celý seriál lavírovat mezi dvěma kluky – Prokopem Zachem a Filipem Antoniem, kteří jsou stejně jako Amelie z uměleckých rodin. Na place se tak sešly děti známých osobností. "Kristýna prožívá milostný trojúhelník a vybírá si. Až na konci pochopí, s kým chce být, kdo má na ni lepší vliv a je tedy pro ni ten pravý," uvádějí tvůrci seriálu. Kdo to tedy nakonec bude? Na to si diváci seriálu Hvězdy nad hlavou musí ještě pár dílů počkat.

Šestnáctilétá Amelie Pokorná je vzhledově celá maminka Lucie Zedníčková, stejně jako Prokop Zach se postupem času čím dál víc podobá svému slavnému otci Romanovi.

Amelie byla pod dohledem

Během natáčení seriálu Hvězdy nad hlavou byla Amelie pod dohledem své maminky Lucie Pokorné, ale zejména svého dědečka Pavla Zedníčka, který ztvárňuje v seriálu jednu z postav. "Natáčení Hvězd patřilo k těm nejhezčím, která jsem zažila. Měla jsem kolem sebe neuvěřitelné kolegy, od kterých jsem se mohla učit. Radami nešetřili, a už i jen to, že jsem se na ně mohla dívat, jak hrají, byla výborná škola," přiznává mladá herečka. "Nejvíc mě bavily natáčecí dny, které jsem trávila s dědečkem. Moc jsem si to užívala, bylo to takové rodinné a všude krásná atmosféra."

V zákulisí se objevila i hereččina maminka Lucie Zedníčková, která dceru na natáčení občas doprovodila. "Mamka za mnou na natáčení i jezdila. Všechny samozřejmě zná, povídala si tam s kolegy, dědou a já točila. Bylo to moc hezké." A její slova potvrzuje i Tereza Kostková coby veterinářka Lucie. "Návštěvy na natáčení jsou vždy fajn. Lucka v seriálu nehrála, ale přijela navštívit svou dceru. Pavel Zedníček mi hrál tchána, tedy bývalého. Tak jsme si tak všichni zavzpomínali."

V galerii se podívejte na potomky hvězdných umělců, kteří se v seriálu Hvězdy nad hlavou sešli. Zdá se, že tady jablko nepadlo daleko od stromu.


Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy