Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hvězdy na vás práskly oblíbené jídlo: Lvi milují smažené, Býci nedají dopustit na kvasnice!

Zdroj: archiv
Jaké jídlo je vaším nejoblíbenějším? Dáváte přednost sladkému, slanému nebo snad kyselému? Pokud jste si mysleli, že to před námi utajíte, jste na omylu. Hvězdy totiž vědí i to, co potěší váš žaludek.

BERAN

Vy máte opravdu štěstí! Málokdo si totiž libuje ve zdravé stravě tak jako vy. Naprostou vášní je pro vás zelenina, a to jakákoli a v jakémkoli provedení. Saláty, pomazánky, teplá, studená, prostě jakákoli úprava je pro vás tou správnou.

BÝK

Jde sice o podivnou chuť, ovšem čím vám udělá kuchař největší radost, jsou kvasnice, jinými slovy, droždím. Taková drožďová pomazánka s jarní cibulkou je pro vás opravdovou závislostí.

BLÍŽENCI

Blíženci ujíždějí na ovoci, a pokud možno na tom exotickém. Není tedy divu, že se jim jejich láska malinko prodraží, protože sehnat některé druhy ovoce například v zimě není tak jednoduché.

RAK

Raci si svou závislost našli v čokoládě, což je taková klasika, která postihuje i nás ostatní. U tohoto znamení je ovšem mnohem víc zesílená, a tak se dá říct, že jde o opravdové čokoládožrouty.

LEV

Sice by vás dietologové zrovna nepochválili, ovšem vy si libujete v čemkoli, co se namáčí do oleje a smaží se. Hranolky, řízečky jsou pro vás naprostou vášní, které nikdy a za žádnou cenu neodoláte.

PANNA

Tak vy, Panny, jste si nevybraly zrovna levné potraviny. Není jediné oslavy, na které by chybělo pravé japonské sushi. Takže pokud to má u vás někdo rozházené, právě jsme mu prozradili, čím si vás udobřit.

VÁHY

Jedním slovem ryby, to je vaše nejoblíbenější jídlo. A je jedno, jestli mořské, nebo sladkovodní, jestli smažené, nebo na přírodno. Vy jste tou světlou výjimkou, které nevadila v dětství lžička rybího tuku.

ŠTÍR

Pokud si v něčem libujete, tak jsou to uzeniny, což zrovna není zdravou pochoutkou. No ale, kdo by občas nezhřešil. Takový chlebíček se šunčičkou není k zahození, nemyslíte?

STŘELEC

Tak Střelcům se jejich závislost moc nevyplácí. Libují si totiž ve všem, co obsahuje majonézu, umíte si pak tedy představit jejich postavu a hlavně jejich žaludky. Zmírněte to!

KOZOROH

Sušenky, a to jakékoli, pro vás představují opravdový požitek. Není nadto uvařit si šálek lahodné kávy a k tomu si zakousnout křupavoučkou sušenku. Bohužel ani zde nejde o úplnou zdravovědu.

VODNÁŘ

Je libo aspik? Nejen že pomůžete svým kloubům, dokonce potěšíte i své chuťové buňky, a tak vám tuto závislost opravdu schvalujeme. Jen tak dál!

RYBY

Zní to sice prapodivně, ovšem není lepší svačinky než chleba s hořčicí. To vás potěší víc než jakýkoli biftek, a tak není tak drahé udělat vám pořádnou radost.

Související články

Další články