Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Výměna manželek Věra Bílá Stanislav Zindulka Útok na mešitu

Nejnovější kauzy

Hvězdy na vás práskly oblíbené jídlo: Lvi milují smažené, Býci nedají dopustit na kvasnice!

Jaké jídlo je vaším nejoblíbenějším? Dáváte přednost sladkému, slanému nebo snad kyselému? Pokud jste si mysleli, že to před námi utajíte, jste na omylu. Hvězdy totiž vědí i to, co potěší váš žaludek.

BERAN

Vy máte opravdu štěstí! Málokdo si totiž libuje ve zdravé stravě tak jako vy. Naprostou vášní je pro vás zelenina, a to jakákoli a v jakémkoli provedení. Saláty, pomazánky, teplá, studená, prostě jakákoli úprava je pro vás tou správnou.

BÝK

Jde sice o podivnou chuť, ovšem čím vám udělá kuchař největší radost, jsou kvasnice, jinými slovy, droždím. Taková drožďová pomazánka s jarní cibulkou je pro vás opravdovou závislostí.

BLÍŽENCI

Blíženci ujíždějí na ovoci, a pokud možno na tom exotickém. Není tedy divu, že se jim jejich láska malinko prodraží, protože sehnat některé druhy ovoce například v zimě není tak jednoduché.

RAK

Raci si svou závislost našli v čokoládě, což je taková klasika, která postihuje i nás ostatní. U tohoto znamení je ovšem mnohem víc zesílená, a tak se dá říct, že jde o opravdové čokoládožrouty.

LEV

Sice by vás dietologové zrovna nepochválili, ovšem vy si libujete v čemkoli, co se namáčí do oleje a smaží se. Hranolky, řízečky jsou pro vás naprostou vášní, které nikdy a za žádnou cenu neodoláte.

PANNA

Tak vy, Panny, jste si nevybraly zrovna levné potraviny. Není jediné oslavy, na které by chybělo pravé japonské sushi. Takže pokud to má u vás někdo rozházené, právě jsme mu prozradili, čím si vás udobřit.

VÁHY

Jedním slovem ryby, to je vaše nejoblíbenější jídlo. A je jedno, jestli mořské, nebo sladkovodní, jestli smažené, nebo na přírodno. Vy jste tou světlou výjimkou, které nevadila v dětství lžička rybího tuku.

ŠTÍR

Pokud si v něčem libujete, tak jsou to uzeniny, což zrovna není zdravou pochoutkou. No ale, kdo by občas nezhřešil. Takový chlebíček se šunčičkou není k zahození, nemyslíte?

STŘELEC

Tak Střelcům se jejich závislost moc nevyplácí. Libují si totiž ve všem, co obsahuje majonézu, umíte si pak tedy představit jejich postavu a hlavně jejich žaludky. Zmírněte to!

KOZOROH

Sušenky, a to jakékoli, pro vás představují opravdový požitek. Není nadto uvařit si šálek lahodné kávy a k tomu si zakousnout křupavoučkou sušenku. Bohužel ani zde nejde o úplnou zdravovědu.

VODNÁŘ

Je libo aspik? Nejen že pomůžete svým kloubům, dokonce potěšíte i své chuťové buňky, a tak vám tuto závislost opravdu schvalujeme. Jen tak dál!

RYBY

Zní to sice prapodivně, ovšem není lepší svačinky než chleba s hořčicí. To vás potěší víc než jakýkoli biftek, a tak není tak drahé udělat vám pořádnou radost.

Mohlo by vás zajímat

Další články