Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hvězdy na premiéře: Mariana Prachařová byla za šedou myšku a Eva opět exhibovala

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
premiéra filmu
Slavné osobnosti si nenechaly ujít premiéru filmu Birds of Prey v pražském kině a některé celebrity dorazily ve skutku originálních kostýmech. Mezi přítomnými nechyběla ani exVyvolená Eva Feuereislová (30), která předvedla své silikony. Pozdvižení vzbudila i herečka Mariana Prachařová (25), která byla téměř k nepoznání, když se ukázala s novou barvou vlasů. Rapperka a influencerka Sharlota (23) opět nezklamala a předvedla se v odpovídajícím kostýmu, který jí neskutečně sekl.

Na premiéru filmu Birds of Prey dorazilo spoustu známých osobností, mezi kterými byla i oblíbená zpěvačka a herečka Mariana Prachařová. Sympatická Mariana všem vyrazila dech, když na premiéru filmu přišla v nových vlasech.

U herečky jsme zvyklí na blond hřívu, kterou nosila od malička a hodně jí sekla. Evidentně ale přišel čas na změnu a z Mariany se stala brunetka. Změna barvy na půvabu Marianě neubrala, ale ani přítomní hosté se nemohli zbavit pocitu, že v hnědé trochu zaniká a blonďatá byla lepší.

Originální exhibicionistky

Na film se přišla podívat i reality show hvězdička Eva Feuereislová, která opět mezi všemi vynikala. Nebyla by to Eva, kdyby nezpůsobila nějaký poprask. Možná právě proto zvolila výrazné zelené šaty, doplněné fialovou podprsenkou a odvážnými punčochami.

Na jiném typu akce by outfit působil lacině a nevkusně, ale k této příležitosti to Eva skvěle vychytala. Pozadu nezůstala ani rapperka Sharlota, která přišla rovnou v kostýmu. Sharlota je známá svou extravagancí a také tím, že ji žádná modní policie nezajímá a obléká se, jak chce. Co myslíte vy? Slušelo to přítomným slečnám?

Související články

Další články