Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Hvězdy MMA si to rozdají již tuto neděli v Nymburku

Hvězdy MMA si to rozdají již tuto neděli v Nymburku
Zdroj:
zápasy MMA
Již tuto neděli 26.ledna od 18:00 hodin vstoupí v Nymburku do své desáté sezóny nejstarší česká MMA organizace. V osmihranné kleci GCF proběhne deset zápasů. Ten hlavní a nejvíce atraktivní obstará Ondřej Petrášek, kterému se postaví lotyšský protivník Gvido Graunauskis.

K druhému zápasu, který byste si rozhodně neměli nechat ujít, nastoupí matador české scény Miroslav Vacek se šestadvaceti zápasy a čelit v něm bude slovenskému soupeři Renému Matejovi. V těžké váze na sebe narazí dva stodesetikiloví knockouteři, pražský Martin “Prsíčko” Horský a další Slovák, Tibor Ondik. V nejlehčí mužské váze do 57 kg čeká příbramského Matěje Skalického Litevec Irmantas Anuzis a po delší době s v České republice představí talentovaný Max Handanagič. Diváci uvidí v kleci, ze které vzešly hvězdy českého MMA Jiří Procházka, šampion japonské organizace Rizin, Lucie Pudilová, zástupkyně v nejprestižnější lize světa UFC či Viktor Pešta, který v UFC absolvoval šest zápasů, také na souboj něžného pohlaví, ve kterém se utká Barbora Poláková se soupeřkou z Německa. Jak je u GCF zvykem, v předzápasech se tradičně objeví české naděje tohoto sportu.

Přímý přenos na Nova Sport 1 začne v 18:00 hodin a vstupenky jsou k dostání v síti https://www.ticketlive.cz/cs/event/gcf-61-26-01-2020-nymburk

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy