Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hvězdy lechtivých filmů jdou do boje: Lady Dee a Daisy Lee se utkají v boxerském ringu

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 9 fotografií
zápas
Je to jen pár dní, co zdánlivě zapomenutý spor mezi herečkami z filmů pro dospělé Daisy Lee (21) a Lady Dee (22) nabral nečekaně na obrátkách. Ačkoliv tyto dvě hvězdičky dříve válčily jen přes Instagram, když Lady hodila na Daisyino růžové BMW vajíčko, boj vygradoval natolik, že se dámy osobně setkají. A to rovnou v boxerském ringu!

Lady Dee před pár dny cestou z nákupu narazila na Daisyino růžové BMW, neváhala a hodila na něj vajíčko. Obnovila tím dlouhodobý spor, který se zdál být ukončený. Pornoherečky dříve dávaly svou vzájemnou nenávist najevo především na Instagramu a k osobní konfrontaci nedošlo. Když nyní Daisy vyzvala svou sokyni k tomu, aby vše vyřešily osobně, lidé napjatě očekávali, co se bude dít. Že si dívky vjedou do vlasů i mimo internet, to se dalo čekat, že to ale bude v boxerském ringu, to všechny překvapilo.

„Drahomíro, já si myslím, že bychom se měly sejít a vyřešit to mezi čtyřma očima. Chtěla bych vidět, jak si to se mnou vyřídíš naživo,“ řekla Daisy Lee v naštvaném videu na Instagramu. Od Lady Dee přišla až nečekaná odezva. „Jestli mě Daisy vyzvala, ať si to vyřídíme mezi čtyřma očima, tak dobře. Pojďme si to teda rozdat, regulérní box v ringu, když je tak statečná. Já se jí nebojím a ponese následky za své chování sama,“ napsala tmavovlasá kráska s tím, že kvůli veřejnému pomlouvání a ponižování z Daisiny strany rozbití vajíčka o její auto nelituje.

Dámy se mají na sociálních sítích vzájemně v blokaci a to, co jedna o druhé online tvrdí, jim vyřizují jejich fanoušci, kteří v tomto případě přebírají roli poštovních holubů. „Drahomíra řekla, že si to chce vyřídit v ringu, na to jsem kývla, protože si myslím, že se ukáže, kdo je lepší. Ode dneška začínám trénovat a budu vás průběžně informovat, myslím si, že se máte na co těšit,“ doplnila k celé kauze Daisy.

Tímto válka přes sociální sítě končí a místo slabého tahání za virtuální vlasy se nyní tyto dívky utkají v ringu, kde dost možná poteče reálná krev. Kdy a kde se bude jejich finální a první fyzický souboj konat, prý ještě upřesní.

Související články

Další články