Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hvězdy, které zvládly Českého lva na jedničku: Éterická Plodková, víla Poláková a jahůdka Čvanči

Tyto hvězdy zazářily.
Zdroj: showpix.cz
+ Dalších 17 fotografií
25. ročník předávání filmových cen Český lev 2018 máme za sebou. Galavečer ovládl film Bába z ledu, který sesbíral rovnou šest cen. Známé tváře si tentokrát daly opravdu záležet, aby vypadaly co nejlépe. Pojďme se podívat na hvězdy, které svými modely rozzářily Českého lva.

Hned v úvodu všechny zaujala svými šaty přítelkyně zpěváka Adama Mišíka Diana Kratochvílová. Pro tuto významnou událost zvolila sice odvážné, ale ne laciné šaty s vysokým rozparkem a hlubokým dekoltem.

Oběma to ohromně slušelo, ale přítomní pánové nemohli spustit oči z Dianiných nádherných prsou. Možná proto se od ní její přítel Adam nehnul ani na krok. Herečka, která doslova zářila na pódiu byla jednoznačně Jitka Čvančarová (39).

Ve svém vínovém modelu vypadala jako rozkošná jahůdka. Tentokrát zbytečně nevystavovala prsa a nepůsobila vulgárně. Moc dobře všichni víme, že když Jitka chce, tak si umí obléct velmi sexy kousky, ale vzhledem k tomu, že čeká druhé dítě, není na místě zbytečně provokovat.

Drobounká herečka Jana Plodková oblékla nádherné šaty, ve kterých působila jako éterická bytost. Zelená, která dominovala jejím šatům, perfektně podtrhla její ženskost a něžnost. Podobně na tom byla i zpěvačka Barbora Poláková.

Ta zase na první pohled připomínala jemnou vílu. V nebesky modrých šatech byla opravdu kouzelná a moc jí to slušelo.

Související články

Další články