Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hvězdy juchají na mrazu: Otužování propadla Agáta, královna plastik, kuchařka i šik herečka

Hvězdy juchají na mrazu: Otužování propadla Agáta, královna plastik, kuchařka i šik herečka
Zdroj: archiv
+ Dalších 21 fotografií
trend
Kvůli druhé vlně pandemie koronaviru spousta známých osobností neví, co s časem, protože ve většině případů nemohou vykonávat své primární povolání. Zatímco někteří umělci se dali na dráhu pokladních, řidičů autobusů, další vyrazili načerpat energii za sluncem na dovolenou. A pak tady jsou ti, kteří zůstali doma a propadli nejnovějšímu koronavirovému trendu - otužování. Podívejme se na české celebrity, které si otužování vyloženě zamilovaly.

Pandemie koronaviru mnohé známé osobnosti dohnala k tomu, aby se začaly kvůli svému zdraví otužovat. Ještě před covidem otužování hojně propagovala kulinářská hvězda Kamila Rundusová, která ledovým lázním propadla již před nějakou dobou, a to na svých cestách za poznáním a objevováním.

Průkopnicí v otužování v Česku je jednoznačně moderátorka a herečka Eva Decastelo (42), která do ledové vody leze pravidelně již pár měsíců.

Zatímco bývalá modelka Agáta Hanychová (35), modelka Lucie Křížková, herec Roman Vojtek nebo modelka Denisa Dvořáková naskákali do promrzlých rybníků, tak hvězda reality show Svatba na první pohled René Vrábel si vyloženě ujíždí na ledových lázních.

Zato taková česká královna plastik Eva Feuereislová se rozhodla, že s otužováním svého těla začne pozvolna a nejdříve s sebou mrskla do ledového sněhu. "Vyrazila jsem s kamarádkou na chatu a řekla jsem si, proč to nezkusit," řekla před časem eXtra.cz.

Kouzlu ledové vody propadla i jedna z našich nejoblíbenějších hereček Tereza Ramba (31) nebo modelka Aneta Sulek, která si zase pro změnu zasypala vanu ledem, do které se následně naložila.

Do galerie se můžete podívat na známé české odvážlivce, kteří se ledové vody rozhodně nebojí.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy