Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hvězdy housové scény vystoupí už tento víkend v Hradci Králové. Na Air festivalu nesmíte chybět!

Kluci Jewelz & Sparks to na gramcích umí, ale jsou i sexy!
Zdroj:
+ Další fotografie

Již tento pátek ožije hradecký areál house sférou, kde vedle hlavních hvězd W&W vystoupí také duo Jewelz & Sparks z Německa. Jejich skladby nesou punc labelů jako Recording či Spinnin a jsou úžasným důkazem, že i mimo Holandsko je plno mladých talentů, kteří dokáží big-room house přetavit v kvalitní tracky.

Královehradecký areál je velice oblíbeným místem hudebních festivalů. Vy se můžete těšit na víkend nabitý světovými špičkami taneční hudby, ale i na skvělé zážitky, které tato cool akce přináší. Neseďte doma, zvedněte zadeček a přijďte hodit bokem do vokálů Air festivalu.

Soutěžte s námi o 4× vstupenky na tuto akci. Odpovězte správně na otázku: Z jaké země pochází známe duo W&W? Odpověď zašlete na soutez@extra.cz a do předmětu napište Air festival. Do e-mailu také napište své jméno a příjmení, adresu a telefonní kontakt. Vylosovaní výherci obdrží po dvou vstupenkách na tento festival.

Přejeme hodně štěstí!

Související články

Další články