Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Hvězdy filmu Zrodila se hvězda zpečetily svůj vztah: Lady Gaga se stěhuje k Bradleymu Cooperovi

+ Dalších 14 fotografií
slavný pár
Přání fanoušků snímku Zrodila se hvězda se podle amerického bulváru In Touch splnilo. Plátek s odkazem na blízký zdroj z okolí Bradleyho Coopera (44) a Lady Gaga (33) tvrdí, že se filmoví milenci rozhodli zpečetit svůj vztah a zpěvačka se chystá na stěhování do Bradleyho domu v New Yorku. Informace přišla jen měsíc poté, co herec oznámil rozchod s modelkou a matkou své dcery Irinou Shayk (33), s níž byl čtyři roky.

Zdroj z blízkého okolí Lady Gaga a Bradleyho Coopera měl americkému bulváru potvrdit, že teď, když se Irina Shayk a Cooper rozešli, nenechá si ho už zpěvačka nikam utéct. Do domu herce si prý už nechala převézt část svého šatníku. Se zbytkem prý čeká na chvíli, až jí Cooper udělá víc prostoru ve skříních.

Jak Bradley Cooper tak Lady Gaga se v průběhu letošního roku oficiálně rozešli se svými partnery a jejich fanoušci z celého světa si přáli, aby oficiálně potvrdili svůj vztah. Ani jeden z nich sice spekulace nepotvrdil, zdroj In Touch však tvrdí, že Cooper je velmi vztahově založený muž a ve vztahu s Gaga nehodlá plýtvat časem. Do svatby se podle zdroje ale nehrnou – prý si nepřejí na sebe poutat pozornost víc než je nutné.

Zdroj americkému bulváru rovněž sdělil, že Lady Gaga už do domu Coopera vnesla něco ze svého stylu a ozdobila ho svými dekoracemi. In Touch ale už v minulosti tvrdil, že je Gaga těhotná, tato informace se však ukázala jako nepravdivá, podle zdroje ale zpěvačka děti s hercem plánuje. Zda zdroj hovoří pravdu ukáže až čas.

Mohlo by vás zajímat

Další články